Blaupunkt SL 04 telefon
•Adatlapok

Leírás
Blaupunkt telefon: Német minőség, kifinomult európai stílussal
A Blaupunkt márkanév mára egyet jelent az elérhető áron nyújtott német minőséggel és európai stílussal.
A Blaupunkt SL 04 elegáns telefonja 5″ FWVGA, 1280×720px felbontásra képes kijelzővel, 2 MP előlapi és 8MP hátlapi kamerával rendelkezik.
Az Android 7.0 operációs rendszerrel működő telefon lelkét egy 1.3GHz-es 4 magos (Quad core) MTK6580m processzor adja.
A telefon belső memóriája 1GB amit 8GB tárhely egészít ki, utóbbi 32 GB-ig bővíthető.
A csomagban extraként szilikon tokot és kijelző fóliát is találunk.
A készülék két színben került kereskedelmi forgalomba: fekete és arany (SL 04 Black, SL 04 Gold)
Támogatás
Letölthető használati útmutató (magyar): PDF
Specifikáció
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | Normál méretű SIM (mini-SIM) |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzormagok száma | 4 magos |
| Processzor sebessége | 1.3 GHz |
| RAM | 1 GB |
| Belső memória mérete | 8 GB |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 32 GB) |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 5″ |
| Kijelző felbontása | 1280 x 720 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív TFT |
| 3D kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Előlapi kamera maximális felbontása | 1600 × 1200 pixel |
| Hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Hátlapi kamera maximális felbontása | 3264 × 2448 pixel |
| Dupla hátlapi kamera | Nincs |
| Tripla hátlapi kamera | Nincs |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 1280 × 720 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB
3,5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
GPS
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 2200 mAh |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 145.4 mm |
| Szélesség | 72.5 mm |
| Vastagság | 9.4 mm |
| Súly | 145 g |
Funkciók |
|
| Dual sim | Nem |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
Forrás: blaupunkt.com