Google Pixel 4a
Google Pixel 4a
- Kijelző: 5.81″ FHD+ (2340 × 1080 pixel) OLED, Corning Gorilla Glass 3
- Processzor: Qualcomm Snapdragon 730G
- Memória: 6 GB
- Tárhely: 128 GB Belső tárhely + microSD
- Előlapi kamera: 8 MP ( f/2.0)
- Hátlapi kamera: 12 MP ( f/1.7) dual pixel
- Akkumulátor: 3140 mAh, 18W gyorstöltés
- Szoftver: Android 11
- AnTuTu: 268 714 (v8)
Leírás
Hozd ki a legtöbbet a Google Pixel 4a-val
A Google Pixel 4a a Google saját telefonja, éppen ezért számíthatsz a tökéletesen sima működésre és az integrált páratlan Google szolgáltatásokra. A keret nélküli lekerekített szélekkel készült formatervezése modern megjelenést kölcsönöz a telefonnak, emellett jól illik a kézbe is. A nyolcmagos Snapdragon 730G processzornak és a 6 GB RAM-nak hála a Google Pixel 4a telefon nem szenved hiányt a teljesítményben sem.
Nagyszerű OLED kijelző HDR támogatással
A Google Pixel 4a telefon 5,8″-es keret nélküli OLED kijelzővel érkezik, amellyel egyszerűen magával ragad, bármit is csinálsz a telefonodon. A nagy kontrasztaránnyal és a 2 340 × 1 080 pixeles felbontásával remek paramétereket kínál a mindennapos felhasználásra, a játékokhoz vagy a filmnézéshez. Nem hiányozhat az Always On technológia sem az elmulasztott események értesítéseivel.
A Google Pixel 4a a fotózás szakértője
Miközben más telefonoknak egyszerre több objektívre van szükségük a lenyűgöző képek készítéséhez, a Google Pixel 4a telefon mindezt egyetlen 12 Mpx-es érzékelővel oldja meg. Az intelligens mesterséges intelligencia segítségével a készülék minden körülmények között csodálatos végeredmény biztosít, sőt a Night Sight funkcióval lélegzetelállító fotókat készít még alacsony fényviszonyok között is. A HDR+ technológia automatikusan végzi a színkorrekciót és a fény beállítását, hogy a fotók tökéletesek legyenek. Továbbá a Google Pixel 4a telefon képes a mutatós portréfotók készítésére is a művészi bokeh effekttel. Az előlapi 8 Mpx-es kamerával remek szelfiket készíthetsz.
Google Pixel 4a sima működéssel
Mivel a telefon és a szoftver is a Google alkotása, kicsit sem meglepő a készülék maximális sebessége a Snapdragon 730G 8 nm-es lapkakészlettel, amely jelentősen gyorsabb, mint az előző generáció. A hardveres felszereltsége 6 GB RAM-ból és 128 GB belső memóriából áll. Ez elegendő tárhely az összes alkalmazásnak és fájlnak.
Google Pixel 4a NFC fizetéssel
A Google Pixel 4a okostelefon repertoárjában megtalálható még az NFC támogatás is. Ezzel gyorsabban csatlakoztathatod a telefonhoz a kompatibilis eszközöket vagy használhatod a mobiltelefonos fizetést is a vásárlásoknál.
3,5 mm-es jack
A modern mobiltelefonokból sajnos gyakran hiányzik a népszerű 3,5 mm-es jack fülhallgató csatlakozó. Azonban a Google Pixel 4a még ezen a téren sem okoz csalódást, nyugodtan csatlakoztathatod hozzá a kedvenc fülhallgatóidat.
Specifikáció
SIM kártya típusanano-SIM
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.2 GHz |
| RAM | 6 GB |
| Belső memória mérete | 128 GB |
| Memória bővíthető | Nem |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 5.81″ |
| Kijelző felbontása | 2340 × 1080 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív OLED |
| 3D kijelző | Nem |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 8 MP |
| Hátlapi kamerák száma | 1 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 12.2 MP |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 × 2160 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
DLNA támogatás
NFC támogatás
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
3.5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Galileo
QZSS
|
| Szenzorok |
Ujjlenyomat-olvasó
Gyorsulásmérő
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Iránytű
Barométer
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 3140 mAh |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 144 mm |
| Szélesség | 69.4 mm |
| Vastagság | 8.2 mm |
| Tömeg | 143 g |
Funkciók |
|
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
Forrás: