Honor 70 5G

- Kijelző: 6.67″ (2400 x 1080) OLED 120Hz, HDR10+
- Processzor: Qualcomm® Snapdragon 778G+ – GPU: Adreno 642L
- Memória: 8 / 12 GB
- Tárhely: 128/256/512 GB Belső tárhely
- Előlapi kamera: 32 MP f/2.4
- Hátlapi kamera: 2 MP Depth + 50 MP Ultraszéles + 54 MP Wide
- Akkumulátor: 4800 mAh – 66W vezetékes töltés
- Szoftver: Android 12, Magic UI 6.1
Leírás
HONOR 70 5G
Ragadd meg a pillanatot
Dupla meglepetés, vizuálisan és érintéskor is
A szuper kettős ívű, meleg és sima vonalakkal rendelkező képernyő jobb, ha kézben tartja kecses és természetes ívekkel, amelyek lehetővé teszik, hogy tökéletesen illeszkedjen a kezéhez, miközben jól néz ki.
Kettős ívű ívek, kiterjesztés mindkét irányba
A kettős ívű elülső és hátsó kialakítással a képernyő és a hátlap természetesen szimmetrikus, természetesen kézhez illeszkedik.
Kiváló pixelzint, a magával ragadó megtekintés érdekében
- 120 Hz
- 1.07 milliárd szín
- 6.67″ OLED
- DCI-P3 100% Széles színskála
Kvantum ugrás a fotó minőségben
A HONOR 70 képi képességeit az alapoktól kezdve újratervezték, ami a fotók minőségében óriási ugrást jelent. Az eredmény a HONOR RAW algoritmusú rendszere és a HONOR Image Engine által támogatott számításos fényképezés.
Honor 70 sorozat, az IMX800 képérzékelő debütálása
Mélységi kamera
- 54MP IMX Super Sensing fő kamera
- 50MP Ultra széles & makró fő kamera
- 32MP Super Clear szelfi kamera
Automatikus követés
A Solo Cut módban egyetlen kattintással videót rögzíthet egy kiválasztott személyről anélkül, hogy mozgatná a telefonját (Solo View). A téma mindig a középpontban marad, még akkor is, ha mozog. Váltson fókuszt kényelmesen bárkire egy ujjmozdulattal, hogy megváltoztassa a fókuszkövetést.
Intelligens memória
A főszereplő elhagyta a képernyőt? Nem probléma! Nemcsak követi a főszereplőt, de még emlékszik is rá, és a képernyőre való visszatérés után is nyomon követi a főszereplőt.
Dupla kiválóság
Solo Cut mód két videó egyidejű kimenetéhez, beleértve a teljes nézetet és a szóló nézetet. Mindkét videó támogatja az 1080P HD streamet, a szépséghatást és az EIS algoritmust, megduplázva a kiváló látványt.
Maradjon mindig megvilágítva, bármerről is érkezzen a világítás
Az elülső objektív portré módjának HDR-effektje mélyen optimalizált, így bármilyen fényviszonyok között szabadon fényképezhet, megőrizve a portrék és a hátterek valósághű textúráját.
Legyen mindig világos, fényben, vagy sötétségben
A hátsó objektív HDR-teljesítménye biztosítékot nyújt arra, hogy világos vagy sötét területeken a részletek nagyszerű részletességgel rögzülnek.
Portré Light Spot Bokeh, tele atmoszférával
Portré módban az intelligens háttérfénypont-bokeh elmosódott szépségérzetet ad vissza, és intelligensen kitölti a hátteret.
Rögzítse az éjjel szikrázó színeit
A HONOR Image Engine számítógépes fotóplatform forradalmasítja az éjszakai fotózást, kiegyensúlyozott fény- és árnyékviszonyokkal rendelkező, finom éjszakai fotókat kínál, és innovációval tiszteleg az éjszaka előtt.
Mindenre képes, kicsikre és nagyokra is
Az ultraszéles makró 2 az 1-ben objektív kiszélesíti a fényképezési perspektívát, az AI makró pedig intelligensen átvált szupermakró módba, amikor közel kerül egy tárgyhoz, és mélyre merül a fókusz világába.
GPU Turbo X, a magas teljesítményért
A GPU Turbo X fenntartja a magas képkocka sebességet és az alacsony energiafogyasztást, miközben a nagy sebességű játékokat is ellátja energiával.
Maradjon feltöltve, maradjon ragyogó
Beépített 4800mAh nagy kapacitású akkumulátorral rendelkezik, és a nagy teljesítményű 66W-os HONOR SuperCharge támogatja, mindössze 20 perc alatt töltődik fel 60%-ra.
HONOR 70 Specifikáció
HONOR 70 Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.5 GHz |
| RAM | 8 / 12 GB |
| Belső memória mérete | 128 / 256 / 512 GB |
| Memória bővíthető | Nem |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android 12 |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.67″ |
| Kijelző felbontása | 2400 × 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív OLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 32 MP |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 54 MP |
| Második hátlapi kamera felbontása | 50 MP |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MP |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 × 2160 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
NFC támogatás
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
5G támogatás
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
|
| Szenzorok |
Ujjlenyomat-olvasó
Gyorsulásmérő
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Iránytű
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4800 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 66 W |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 161.4 mm |
| Szélesség | 73.3 mm |
| Vastagság | 7.9 mm |
| Tömeg | 178 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Tripla SIM | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
Forrás: