Honor Magic4 Lite 5G

Honor Magic4 Lite 5G
- Kijelző: 6,81″-es kijelző, 2388 × 1080, 120Hz, IPS kijelző
- Processzor: Qualcomm® Snapdragon 695 5G; GPU: Adreno 619
- Memória: 6 / 8 GB
- Tárhely: 128 GB Belső tárhely
- Előlapi kamera: 16 MP, f/2.5
- Hátlapi kamera: 48 MP, f/1.8 + 2 MP, f/2.4 + 2 MP, f/2.4
- Akkumulátor: 4800mAh – 66W gyorstöltés
- Szoftver: Android 11, Magic UI 4.2
Leírás
Nagy kijelző, páratlan teljesítmény
66W HONOR SuperCharge | 120 Hz HONOR Fullview kijelző | 4800 mAh hosszú üzemidejű akkumulátor
Széles megtekintési terület, akadásmentes felhasználói élmény
6,81 hüvelykes FHD+ képernyő1, akár 94%-os2 képernyő-készülékház aránnyal. Akár 120 Hz-es frissítési sebességet és 240 Hz-es érintési mintavételi sebességet támogat3; a rendszer intelligens módon szabályozza a frissítési sebességet. Akadásmentes teljesítmény a magával ragadó élményért.

Nagy teljesítmény, alacsony energiafogyasztás
Az erőteljes, többmagos intelligens motorral rendelkező Qualcomm Snapdragon 6nm 5G SoC egyszerre biztosít nagy teljesítményt és alacsony energiafogyasztást.
Érd el 81%-os töltöttséget fél óra alatt a 66W-os HONOR SuperCharge segítségével
A forradalmi egycellás, duplahurkos kialakítás gyors töltést biztosít. Akár 81%-ra is feltöltheted az akkumulátort mindössze 30 perc alatt5, ezzel gördülékenyebbé téve a napodat. Ráadásul az intelligens töltés meg is hosszabbítja az üzemidőt.
A 4800 mAH-s6 nagy akkumulátor egész nap a maximumot nyújtja
A nagy akkumulátorkapacitás és a HONOR mesterséges intelligencia-alapú energiatakarékossági technológiája meghosszabbítja az üzemidőt: 12,8 órányi videolejátszás és 25,6 órányi hívás7. Töltődj fel energiával, és élvezd az életet.
RAM-bővítés a zökkenőmentes élmény érdekében
A hatékony 8 GB-os8 RAM-nak és a HONOR dinamikus RAM Turbo technológiájának együttesével a 2 GB-os ROM egyszerűen felhasználható a tárhely kibővítésére. Élvezd a zökkenőmentes működését, több feladat futtatása esetén is.
Ragadd meg az életteli pillanatokat a 48 MP-es tripla hátlapi kamerával9
A három nagy felbontású kamera kombinációja és az optimalizált képalkotási algoritmus segít a csodás pillanatok megörökítésében.
Az élet művészete
A többféle történetsablonnak köszönhetően könnyedén rögzíthetsz minden nagyszerű pillanatot. Az előtelepített RITMUS, BULI, MEGLÁTOGATOTT HELYEK és egyéb sablonokkal a HONOR Magic4 Lite segítségével újraélheted az emlékeidet.
Szigorú minőségi szabvány, csúcsminőségű termék. Kompromisszumok nélkül
- A be-/kikapcsológomb tesztelése +200 000alkalommal
- Az ujjlenyomat-olvasó gomb tesztelése +200 000alkalommal
- Az érintőképernyő tartósságának tesztelése +800 000 alkalommal
- Maximális terhelhetőség +70 kg
- Hőmérsékletciklus-tesztelési tartomány + -40 ? – 70 ?
Specifikáció
Honor Magic4 Lite Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.2 GHz |
| RAM | 6 / 8 GB |
| Belső memória mérete | 128 GB |
| Memória bővíthető | Nem |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android 11 |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.81″ |
| Kijelző felbontása | 2388 × 1080 pixel |
| Kijelző technológia | IPS |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 16 MP |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 48 MP |
| Második hátlapi kamera felbontása | 2 MP |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MP |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 1920 × 1080 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
NFC támogatás
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
3.5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
5G támogatás
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
|
| Szenzorok |
Ujjlenyomat-olvasó
Gyorsulásmérő
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Iránytű
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4800 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 66 W |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 166 mm |
| Szélesség | 75.8 mm |
| Vastagság | 8 mm |
| Tömeg | 189 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Tripla SIM | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
Forrás: https://www.hihonor.com/hu/