Honor Magic5 Pro 5G

- Kijelző: 6,81″ négyszeresen íves képernyő, LTPO OLED, 1B; Ultradinamikus True Color kijelző; 120 Hz-es adaptív dinamikus frissítési frekvencia
- Processzor: Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm)
- Memória: 8 / 12/ 16 GB
- Tárhely: 256 / 512 GB Belső tárhely
- Előlapi kamera: 12 MP, f/2.4, 100°
- Hátlapi kamera: 50 MP, f/1.6 + 50 MP, f/3.0 + 50 MP, f/2.0
- Akkumulátor: 5100 mAh – Gyors töltés 66W / Vezetékmentes töltés 50W
- Szoftver: Android 13, MagicOS 7.1
Leírás
Honor Magic 5 Pro
Engedd szabadjára a kimagasló tervezés varázslatát
A múzsa szeme, csodálatos és gyönyörű.
A Múzsa szemének teljesen új kivitelezése újragondolja a formatervezési nyelvet. A három csillagos gyűrűs dizájn rendezett esztétikát sugároz, amivel rendkívül inspiráló és felejthetetlen.
A kivételes textúrának köszönhetően a telefon kényelmesen simul a kézben.
A kiemelkedő fényerejű kijelző kiváló vizuális élményt nyújt. A 2. generációs Novel Display technológia és az ultradinamikus valódi színmegjelenítés élénk tartalmakat biztosít a képernyőn, így minden izgalmas pillanat felejthetetlenné válik.
Zászlóshajó élmény a kezei és a szemei számára is.
Négy íves úszó képernyő
Eleganciát kölcsönöz a kényelmes kézérzetnek.
1800nits
A fényes kijelző kiváló vizuális élményt nyújt.
Szuper dinamikus élénk kijelző
Az újszerű kijelzőtechnológia és a Super Dynamic Vivid Display élénk tartalmakat biztosít a képernyőn, így minden izgalom felejthetetlenné válik.
Varázslat a képernyőn, a szemek védelmezője
A képernyő akár 2160 Hz-es nagyfrekvenciás PWM fénytompításával5, dinamikus fénytompításával és az éjszakához igazítottg „Circadian Night” kijelzővel rendelkezik, így kímélve mindig a szemeket.
Kövesd a szíved, nem kell aggódnod a fröccsenések miatt
IP68 víz és porállóság6 – a világ bármelypontján is járj, nem kell aggódnod a környezeti hatások miatt.
Honor Magic5 Pro kamerák
Előlapi kamera
· 12MP kamera
· f/2.4 rekeszérték
· 100°-os intelligens széles látószögű szelfi portré mód10
· MI torzításgátló
· 4K videó
· 3D arcfelismerés
8P ultraérzékelős kamera
· 50MP ultra-HD kamera
· Magas specifikációjú 8P optikai lencse
· 1/1,12″-es szuper külső érzékelő
· 2,8µm 4 az 1-ben egyenértékű pixelméret
· f/1.6 rekeszérték
· OIS (optikai képstabilizátor)
50 MP-es Ultraszéles kamera
· 50MP ultra-HD camera
· HD makró fotózás
· 1/2.9 hüvelykes szenzor
· 122° ultra széles FOV7
· f/2.0 rekeszérték
Periszkópos telefotó kamera
· 50MP ultra-HD kamera
· 3,5-szeres optikai zoom
· 100x digitális zoom
· 1/2,51″ érzékelő
· f/3.0 rekeszérték
· OIS (optikai képstabilizátor)
8×8 dTOF Laser fókuszálási rendszer
A valós idejű mélyinformáció-érzékelésen alapuló, gyorsabb és pontosabb fókuszálás.
Villódzásszenzor
Hatékonyan csökkenti a villódzást fényképezés közben.
· Ezredmásodperces szintű sasszem pillanatkép
Az ezredmásodperces Falcon Capture algoritmus lehetővé teszi, hogy késleltetés nélkül készíts felvételeket, nappal vagy éjszaka, távolról vagy közelről.
Fotózzon magabiztosan
A HONOR Falcon kamerarendszerrel habozás nélkül készíthet felvételeket, nappal vagy éjszaka, távolról vagy közelről.
A tökéletesség megörökítése.
A teljesen új, ezredmásodperces AI Motion Sensing Capture funkcióval a HONOR Magic 5 Pro képes intelligensen kiválasztani a legjobb felvételt több felvétel közül 1,5 másodpercen belül az exponáló megnyomása előtt és után.
A fény varázsa, a lencse ereje.
Értse meg a fény művészetét a fény technológiájának ismeretében. 8P széles látószögű fő kamera, f/1,6 szuper rekesznyílás, tükröződésmentes bevonattal, jelentősen javítja a kép tisztaságát.
Előlapi kamera
Ismerni a fényt, ismerni a technológiát. A 8P ultraérzékeny, f/1,6 rekesznyílású széles fő kamera jelentősen növeli a fénygyűjtést, akár 37%-kal2 is megnövekedett képélességet eredményezve az előző generációs készülékhez képest, a tükröződésmentes bevonat technológiája pedig akár 80%-kal2 növeli a tükröződésmentesítő képességet.
Honor Magic5 Pro teljesítmény
Engedd szabadjára a bámulatos teljesítmény varázsát
A nyolcmagos chip újradefiniálja a csúcskészülék fogalmát
· Legújabb Snapdragon 8 Gen 2 processzor
· HONOR RF fejlett chip
· Diszkrét biztonsági chip
· Diszkrét kijelző chip
· Mindez egy csúcskészülékben
A legújabb Snapdragon 8 Gen 2 processzor és a HONOR három optimalizáló motorja fokozza a teljesítményt, biztosítva a zökkenőmentesebb működést
A zászlóshajó Snapdragon 8 Gen 2 mobilplatform együttműködik a HONOR három Boost motorjával a zökkenőmentesebb működés érdekében.
A HONOR C1 RF továbbfejlesztett chipset a chipsetet algoritmusokkal kombinálja, jelentősen javítva a kommunikációs élményt.
Az iparág első önálló antenna architektúrája
A készülék az iparág első önálló Bluetooth / Wi-Fi antenna architektúrájával van felszerelve, amely megoldja a két kapcsolat közötti kölcsönös interferenciát, akár 200%-kal növeli a Wi-Fi sebességet, és egyúttal csökkenti a Wi-Fi késleltetést. Bluetooth-fejhallgatóval történő streamelés közben nagyobb sebességgel tölthet le és gyorsítótárba egy új epizódot.
Független kijelző chipset, a nagy jelenetek megtapasztalása
A független kijelzőchip simább és stabilabb képet biztosít az AI szuperrendereléssel, amely gazdagabbá és élénkebbé teszi a részleteket.
A HONOR sajátossága: Független Bluetooth-antenna + független WiFi antenna
A készülék az iparág első független Bluetooth/WiFi antennaarchitektúrájával van felszerelve, amely feloldja a két kapcsolat közötti kölcsönös interferenciát, és akár 90%-kal2 csökkenti a WiFi késleltetését, miközben a WiFi sebességét akár 200%-kal2 gyorsítja. Bluetooth-fejhallgatóval történő streamelés közben nagyobb sebességgel tölthet le, és helyezhet gyorsítótárba egy új epizódot.
Honor Magic5 Pro akkumulátor
Áttörés az akkumulátorteljesítményben, az akkumulátor élettartamának növelése.
Az akkumulátor maximális kapacitása 5100mAh11 , így bárhol és bármikor elegendő energiát biztosít.
A kivételesen intelligens megoldások varázslatának felszabadítása.
A kivételesen intelligens megoldások varázslatának felszabadítása
Honor Magic5 Pro tudás
Privát hívások MI-vel, mondjunk nemet a hallgatózásra.
A hívás hangereje intelligensen alkalmazkodik a környezethez, ami nagymértékben csökkenti a hívásszivárgást12 , így minden telefonhívás tisztán hallható.
Távoli vezérlés kedvünk szerint
Nincs szükség a képernyő lapozására a haladáshoz és a képernyőképek készítéséhez. Éljen intelligens életet könnyedén.
MagicOS 7.1
Jól fogja szolgálni.
Honor Magic5 Pro 5G Specifikáció
| SIM kártya | nano-SIM |
Honor Magic5 Pro 5G Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 3.2 GHz |
| RAM | 8/12/12 GB |
| Belső memória mérete | 256/512 GB |
| Memória bővíthető | Nem |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android 13, MagicOS 7.1 |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.81″ |
| Kijelző felbontása | 2848 x 1312 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív LTPO OLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
Kamera |
|
| Előlapi kamera | Van |
| Hátsó kamera | Van |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Van |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 × 2160 @ 60 fps |
Előlapi kamera |
|
| Előlapi kamera felbontása | 12 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
Első hátlapi kamera |
|
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MP |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.6 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 23 mm |
Második hátlapi kamera |
|
| Második hátlapi kamera felbontása | 50 MP |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/3.0 |
| Második hátlapi kamera gyújtótávolsága | 90 mm |
Harmadik hátlapi kamera |
|
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 50 MP |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.0 |
| Harmadik hátlapi kamera gyújtótávolsága | 13 mm |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Adatátvitel |
|
| Wi-Fi | Van |
| Wi-Fi Direct | Van |
| AirDrop | Nincs |
| DLNA támogatás | Nincs |
| NFC támogatás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Bluetooth verziószám | 5.2 |
| Infraport | Van |
| Csatlakozók |
USB Type-C
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
5G támogatás
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
Galileo
|
| Szenzorok |
Ujjlenyomat-olvasó
Gyorsulásmérő
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Iránytű
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5100 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 66 W |
| Vezeték nélküli töltés | Van |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 50 W |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 162.9 mm |
| Szélesség | 76.7 mm |
| Vastagság | 8.8 mm |
| Tömeg | 219 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Tripla SIM | Nem |
| Cseppálló | Igen |
| Vízálló | Igen |
| Porálló | Igen |
| Ütésálló | Nem |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |