Honor V20

Honor V20, Honor View 20
Lásd a láthatatlant
A HONOR View20 egy új korszakot jelöl az okostelefon technológiában. A 48MP-es és 3D-s kamera rendszere megváltoztatja a mobilfotózásról alkotott képet, a Kirin 980 AI chipset pedig forradalmian új technológiákkal segít, hogy lásd a láthatatlant.
Technikai adatok:
- Processzor: SoC/CPU: HiSilicon Kirin 980, GPU: Mali-G76 MP10
- Kijelző: 6.4″, 2310×1080px (~398 ppi)
- Memória: 6 GB RAM/128 GB ROM; 8 GB RAM/256 GB ROM
- Fő kamera: 48 MP, f/1.8, 1/2″, 0.8µm, PDAF. Videó: 2160p@30fps
- Előlapi kamera: 25 MP, f/2.0, 27mm. Videó: 1080p@30fps
- Akkumulátor: Li-Po 4000 mAh, 5V/4.5A 22.5W gyorstöltés
- Extrák: Ujjlenyomat-olvasó, 3.5mm Jack
- Operációs rendszer: Android 9.0 (Pie); Magic UI 2
- Antutu benchmark: 305 599 pont
Leírás
48MP és tovább
A 48MP-es kamera képességeit még tovább bővíti a Kirin 980 AI chipset dupla NPU-val és dupla ISP-vel.
Ezzel az üzemmóddal minden részlet kristálytiszta lesz, még a távolról, vagy nagy látószöggel készült képek esetén is.
Fényképezz éjjel is!
Az elképesztő, 48MP-es felbontás, illetve a 4-az-1-ben szuperpixel technológiának és a Mesterséges Képstabilizálásnak (AIS) köszönhetően tökéletes képeket készíthetsz éjszaka is.
Interaktív játékgép a zsebedben
Változtasd a HONOR View20 telefonodat mozgásvezérelt játékkonzollá!
A készülék 3D kamerájának köszönhetően úgy játszhatsz a 3D mozgás játékokkal, mint korábban sosem.
3D Formázás
A valós idejű videójavítás már elérhető a HONOR View20-on. A 3D-s kamera elválasztja a főtémát a háttértől és többféle retusálási szinten dolgozik a tökéletes megjelenítésen.
Folyadékhűtő rendszer
Az innovatív „S-formájú hűtőcső” jelentős felületről vezeti el a hőt, ezzel garantálva a kiváló játékteljesítményt.
Három antennás Wi-Fi
Nem számít hogyan fogod a telefont online játék közben, a három antennás Wi-Fi stabilan fogja a Wi-Fi jelet a lagmentes játékélményért.
GPU Turbo 2.0
A játéklag a múlté. A Kirin 980 AI chipset és a GPU Turbo 2.0 teljesértékű játékélményt biztosít.
AI kalóriaszámítás
Az étel kalóriáját mennyiség alapján becsüli meg a TOF 3D kamerával.
Rendezői változat
Az AI videószerkesztő felismeri az arcokat és az egyénekre szabott, különálló videókiemeléseket készít.
Tízszer pontosabb GPS pozícionálás
A mesterséges intelligencia által vezérelt műholdválasztó technológia és a dupla frekvenciás GPS segít, hogy elérd a célod, ez különösen a sűrűn beépített városokban lesz hasznodra.
Specifikáció
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.6 GHz |
| RAM | 6 GB |
| Belső memória mérete | 128 GB |
| Memória bővíthető | Nem |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.4″ |
| Kijelző felbontása | 2310 × 1080 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| 3D kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Igen |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 25 MPx |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Hátlapi kamera felbontása | 48 MPx |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 × 2160 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
NFC támogatás
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
3,5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
GPS
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4000 mAh |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 156.9 mm |
| Szélesség | 75.4 mm |
| Vastagság | 8.1 mm |
| Súly | 180 g |
Funkciók |
|
| Dual sim | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
Forrás: www.hihonor.com