Huawei Y6 2018

Huawei Y6 2018
Olcsó, de árához képest erőteljes telefon. Nagyszerű kijelzővel és modern megjelenéssel. Az Y széria után a Huawei továbbra sem mondott le arról a céljáról, hogy elérhető áron nyújtson középkategóriás telefonokat.
A 2017-es Huawei Y6 telefon alacsony áron biztosított megfelelő teljesítményt, azonban a kamera alulteljesített a konkurencia telefonjaihoz képest.
Az új 2018-as model, új designt és 2:1 képarányú kijelzőt kapott, ráadásul még olcsóbban dobták piacra mint A Y6 2017-et.
Előny: olcsó telefon, világos kijelző, 3.5mm jack
Hátrány: a kamera még mindig átlagos, ujjlenyomat-olvasó szenzor hiánya, RAM memória csak 2 GB
Technikai adatok:
- 5.7″ 2.5D HD 1440×720 px
- FullView kijelző
- 3 kártyahely (2 Nano Sim + akár 256GB MicroSD)
- Qualcomm Snapdragon 425, Adreno 308 GPU
- 2 GB + 16 GB memória
- 13 Megapixeles hátlapi kamera
- 3000 mAh akkumulátor
- Nagy teljesítményű hangszóró
- Arcfelismerés
- Android 8.0 kompatibilis
- EMUI 8.0 felhasználói felület
- AnTuTu v6 benchmark: 39 089 pont
Leírás
https://www.youtube.com/watch?v=oClBCNiIKQ4
Tágítsd ki a látóhatárokat
Az 5,7 hüvelykes HD+ (1440 x 720) HUAWEI FullView 18:9-es képarányú kijelző ultranagy képernyő-készülékház arány mellett lenyűgöző felbontással nyit nagyobb ablakot a világra.
Modern szépség
A karcsú 2,5D képernyő kialakítás tökéletes harmóniában van a hátlap lágy, matt színével, amely kihangsúlyozza a kamera színes keretét. Könnyű, életrevaló és igényes – ez több, mint egy telefon, ez divatos önkifejezés.
Kényeztesd a füleidet
Az előző generációval összehasonlítva ez a készülék a legnagyobb, 88 dB-es hangerő fokozaton 78%-al erősebb hangot ad ki a készülékház hangszórójából, miközben megőrzi a zene finom árnyalatait. A HUAWEI Histen technológiája optimális hangzást biztosít, amely a fülhallgatón keresztül olyan környezeteket utánoz, mint a színház vagy a hangversenyterem.
Bulizzunk együtt
Partizz a barátaiddal bárhol és bármikor. Más telefonokhoz kapcsolódhatsz, hogy egyszerre játsszátok le ugyanazt a zeneszámot, és a sok térhatású csatornát más telefonokon szólaltathatod meg. Fogjatok össze és alakítsátok meg a saját zenekarotokat!
Szelfi tónusjavító vaku a tökéletes szelfikhez
Studió minőségű világítási effektusokkal hozhatod ki magadból a legtöbbet még gyenge megvilágítás mellett is a kézi és intelligens, automatikus beállítású üzemmódok segítségével, hogy az előlapi 5 MP kamerával minden portréfotó tökéletes legyen.
Nyisd meg a világot egy pillantással
Jelszóként használd az arcodat, éleszd fel és oldd ki a telefonodat egyetlen pillantással – élvezd a kényelmes arcfelismeréses feloldási szolgáltatást.
Intelligensebb telefon, zavartalanabb használati élmény
Az Android™ 8.0 alapú EMUI 8.0 felülettel telefonod megtanulja és előre optimalizálja az erőforrások kiosztását, így minden simítás gyorsabb lehet.
Csak a játékra figyelj
Merülj el a játékok világában a játék üzemmóddal, amely úgy foglalja le az erőforrásokat, hogy optimális teljesítményt biztosítson. A pillanatra koncentrálhatsz, de a néma értesítéseknek köszönhetően nem maradsz le semmiről a zavartalan szórakozás közben sem.
Örökítsd meg egyszerűen a pillanatot
A háromujjas képernyőkép egy olyan kényelmes gesztus, amely megörökíti a futó pillanatokat.
Specifikáció
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 4 magos |
| Processzor sebessége | 1.4 GHz |
| RAM | 2 GB |
| Belső memória mérete | 16 GB |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 256 GB) |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 5.7″ |
| Kijelző felbontása | 1440 × 720 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| 3D kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Hátlapi kamerák száma | 1 |
| Hátlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 1920 × 1080 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB
3,5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
GPS
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 3000 mAh |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 152.4 mm |
| Szélesség | 73 mm |
| Vastagság | 7.8 mm |
| Súly | 150 g |
Funkciók |
|
| Dual sim | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
Forrás: onsumer.huawei.com