Motorola Edge 20 Pro

Motorola Edge 20 Pro
- Kijelző: 6.7″ OLED – 144Hz, HDR10+
- Processzor: Qualcomm® Snapdragon 870 5G (7 nm) + GPU: Adreno 650
- Memória: 6/8/12 GB
- Tárhely: 128 / 256 GB Belső tárhely
- Előlapi kamera: 32 MP, f/2.3
- Hátlapi kamera: 108 MP, f/1.9 – 8 MP, f/3.4 – 16 MP, f/2.2
- Akkumulátor: 4500mAh – 30W gyordtöltés
- Szoftver: Android 11
Leírás
Az eddigi legerősebb Motorola kamerarendszer
Nagy felbontású optikai zoom
Készítsen kristálytiszta fényképeket 5x nagyobb távolságból anélkül, hogy veszítene a tisztaságából, vagy menjen még messzebbre az 50x szuperzoom segítségével.
108 MP szenzor
Örökítse meg a valaha készült legélethűbb fényképeket a 108 MP-es, ultra nagy felbontású érzékelővel. Ráadásul 8K felbontású videót is rögzíthet.
Ultraszéles + Macro
A 119o-os ultraszéles látószögű objektívvel 4x több képkocka fér el, míg a Macro Vision objektívvel 5x közelebb kerülhet a témához.
32MP szelfi
A Quad Pixel technológiával ellátott 32 MP-es előlapi szelfikamerával mindig a legjobb formáját hozhatja.
50x távolságú fókusz
A dedikált periszkóp stílusú lencse 5x közelebb viszi anélkül, hogy veszítene a tisztaságból, míg az 50x szuperzoom azt jelenti, hogy elképesztő részleteket rögzíthet hihetetlen távolságokból.
Ultra vibráló. Ultra sima.
Az OLED-kijelző, a több mint egymilliárd színárnyalat és az őrületesen gyors, 144 Hz-es frissítési frekvencia azt jelenti, hogy kedvenc játékai, sorozatai, filmjei még soha nem néztek ki ilyen jól.
Engedje szabadjára okostelefonját
A telefonja több mint elég energiával rendelkezik. Ezért van a Ready For. Telefonja élményét vezetékes vagy vezeték nélküli módon bármilyen tévéhez csatlakoztathatja.
Osztályelső teljesítmény
Tapasztalja meg a hihetetlen sebességet és az elit játékokat a Qualcomm® Snapdragon™ 870 processzorral és a 12 GB RAM-mal. Csatlakozzon az 5G hálózatokhoz a szupergyors letöltéshez és streaminghez, valamint élvezze a következő generációs adatátviteli sebességeket a Wi-Fi 6 segítségével.
Erő egész napra (és tovább)
A 4500 mAh-s akkumulátorral egy teljes napot is kibír. Ráadásul a TurboPower™ 30 akár 9 órányi energiát biztosít 10 perces töltéssel.
Okos kialakítás. Kívül belül.
A prémium matt felület és a vékony profil révén a motorola edge 20 pro gyönyörűen néz ki, és könnyen a zsebébe csúszik. Ne aggódjon a kiömlött vagy fröccsenő folyadékok miatt, mivel a víztaszító kialakítás kívül-belül védelmet nyújt.
Android
Futtasson egy tisztább Android-verziót, hogy eltávolítsa a duplikált alkalmazásokat és a nehézkes szoftver kinézeteket az útból.
Az Ön telefonja. Ahogyan Ön akarja.
A My UX segítségével egyszerű gesztusokkal vezérelheti telefonját, testre szabhatja szórakoztató beállításait, és olyan megjelenést hozhat létre, amely csak Önre jellemző.
Üzleti szintű biztonság
Védje adatait a rosszindulatú programoktól, adathalászattól és egyéb fenyegetésektől a ThinkShield for mobile segítségével. Az átfogó hardver- és szoftveres biztonság gondoskodik arról, hogy adatai nagyobb védelmet élvezzen.
Specifikáció
Műszaki tulajdonságok |
|
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Processzor |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 3.2 GHz |
| Benchmark eredmények | AnTuTu: 711090 (v9), GeekBench: 3140 (v5.1) |
| RAM memória | 6 GB / 8 GB / 12 GB |
| Belső memória mérete | 128 GB / 256 GB |
| Memória bővíthető | Nem |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android 11 |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.7″ |
| Kijelző felbontása | 2400 × 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív OLED |
| Képfrissítési frekvencia | 144 Hz |
| Kijelző védelem/td> | Corning Gorilla Glass 5 |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 32 MP, f/2.3 |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 108 MP, f/1.9 |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MP, f/3.4 |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 16 MP, f/2.2 |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Video felbontás | 8K@24fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240/960fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band
Wi-Fi Direct
NFC támogatás
Bluetooth 5.1
|
| Csatlakozók |
USB Type-C 3.1, DisplayPort 1.4
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
5G támogatás
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
Galileo
|
| Szenzorok |
Ujjlenyomat-olvasó
Gyorsulásmérő
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Iránytű
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4500 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 30 W |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 163 mm |
| Szélesség | 76 mm |
| Vastagság | 8 mm |
| Tömeg | 185 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Tripla SIM | Nem |
| Cseppálló | Igen |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
Forrás: