Nubia Red Magic
•Adatlapok

Nubia Red Magic
A ZTE almárkája, a Nubia által készített Red Magic telefon kifejezetten a játékosok számára készült.
Vékony, mindösszesen 9.5mm vastag alumínium ház és csúcsminőségű hatszögletű design, hátlapba épített mutatós RGB LED világítással.
Ultraerős 8 magos Snapdragon 835 processzor, 6 vagy 8 GB RAM és 64 vagy 128 GB tárhellyel.
Nagyméretű, 6″-os, 2160 × 1080px felbontású Full HD kijelző.
Hátlapi 24 MP-es kamera (f/1,7) és 8 MP-es szelfie kamera (f/2.0).
Az Android 8.1 Oreo rendszert egy 3800 mAh-as gyorstölthető akkumulátor látja el energiával.
Korszerű GPS modul Glonass és AGPS támogatással.
Leírás
A Nubia Red Magic gamer telefon előnyei
- Speciálisan tuningolt gamer okostelefon
- Egyedi léghűtéses rendszer a maximális játékért
- Elegáns design és LED RGB hátsó világítás
- Erőteljes 8 magos processzor
- 6 vagy 8 GB RAM és 64 vagy 128 GB tárhely, verziótól függően
- Nagy felbontású és kiváló fényerejű hátlapi kamera
- Teljesen kompatibilis a legújabb játékokkal
- Átlag feletti 3800 mAh-as akkumulátorkapacitás
Specifikáció
| Kijelző átlója | 6″ |
| Kijelző felbontása | 2160 × 1080 |
| Operációs rendszer | Android |
| Üzemi memória | 6 GB |
| Belső memória | 64 GB |
Alapvető paraméterek |
|
| Hátsó kamera felbontása | 24 Mpx |
| Elülső kamera felbontása | 8 Mpx |
| Funkció | Gyorstöltés, OTG, Ujjlenyomat olvasó |
Konstrukció |
|
| Típus | Érintőképernyő |
| Magasság | 158,1 mm |
| Szélesség | 74,9 mm |
| Mélység | 9,5 mm |
| Súly | 185 g |
| Szín | Fekete |
| Kijelző | |
| Kijelző mérete | 6 ” (15,24 cm) |
| A kijelző felbontása | 2160 × 1080 |
| Kijelző típusa | IPS |
| A kijelző aránya a testhez viszonyítva | 78% |
| Képernyő finomsága | 402 PPI |
| Kivágás a kijelzőn (notch) | Kivágás nélkül |
Fényképezőgép |
|
| Hátsó kamera felbontása | 24 Mpx |
| Első kamera felbontása | 8 Mpx |
| Fényesség | f/1,7 |
| Összpontosítás | Fázismozgás érzékelő fókusz (PDAF) |
| Kamera funkciói | Flash funkció |
| Maximum videó felbontás | 3840 × 2160 (Ultra HD) |
| Hátsó kamera objektívjeinek száma | 1 × |
| Elülső kamera objektívjeinek száma | 1 × |
Teljesítmény |
|
| Processzor gyártó | Qualcomm |
| Processzormagok száma | 8 × |
| Processzor frekvencia | 2,35 GHz (2 350 MHz) |
| Processzor megjelölés | Qualcomm Snapdragon 835 |
| Grafikus gyorsító | Adreno 540 |
| Akkumulátor kapacitása | 3 800 mAh |
Csomag tartalma |
|
| Csomag tartalma | USB kábel, töltőadapter |
Kommunikáció és portok |
|
| Csatlakozók | Jack (3.5mm), USB-C |
| Kártya konfiguráció | Dual SIM |
| Adatszolgáltatások | LTE (4G), HSPA, UMTS/CDMA, EDGE, GPRS |
| Vezeték nélküli technológiák | WiFi, Bluetooth, GPS, GLONASS, A-GPS, Beidou |
| Szenzorok | Digitális iránytű (mágneses érzékelő), Mozgásérzékelő (gyorsulásmérő, G-szenzor), Giroszkóp, Fényérzékelő, Közelségérzékelő |
| LTE Frekvencia | 800 MHz, 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz |
| Elsődleges SIM kártya típusa | Nano SIM |
| Másodlagos SIM kártya típus | Nano SIM |
Memória és akkumulátor |
|
| Akkumulátor-kapacitás | 3 800 mAh |
Operációs rendszer |
|
| Operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verziója | Android 8.1 Oreo |
Forrás: redmagic.gg