OnePlus 7T

OnePlus 7T
A OnePlus 7T minden irányban elbűvöl
Szeretnél eltérni az Android telefonok egyhangú szürke világától? Akkor az egyértelmű választás a OnePlus 7T telefon. Ezt az okostelefont mindenkit irigyelni fogja. A fantasztikus megjelenítés mellett gyönyörű képeket készít, és a szoftver területén a vonzó grafikus kiterjesztést az Oxygen OS biztosítja.
Leírás
Hatalmas kijelző 90Hz frekvenciával
A OnePlus 7T kijelzője 6,55 hüvelykes átlóval büszkélkedhet, 2400 × 1 080 pixel finom felbontással. Ezek abszolút elit paraméterek, amelyeket tovább javít egy 90 Hz-es frissítési frekvencia. Ez azt jelenti, hogy minden animáció simább és élvezetesebb. A telefon kijelzőjén integrált ujjlenyomat-olvasó érhető el. Ez talán a jelenlegelérhető legjobb kijelző mobilkészüléken.
Kamera három lencsével
17 mm-es szuper-széles látószögű lencse
16 Mpx felbontással és f / 2.2 rekeszértékkel.
48 MP teljeskörű lencse
Ideális a legtöbb alkalomra és optikai képstabilizálóval rendelkezik.
51 mm-es teleobjektív
12 Mpx felbontással és f / 2.2 rekeszértékkel. Megközelíti a távoli jeleneteket.
Snapdragon 855
A teljesítményben nem lehet spekulálni. A OnePlus 7T nyolcmagos Snapdragon 855 processzorral büszkélkedhet, amely kiegészíti a 8 GB RAM-ot és a nagyszerű 128 GB belső memóriát. Ez az erő, amely hosszú ideig elegendő lesz.
Oneplus 7T és a lehetőségek hatalma
Az OnePlus 7T egy nagy optikai AMOLED kijelzővel és egy nagyon hatékony Qualcomm Snapdragon 855 Plus processzorral felszerelt modell. A készülék tripla kamerával rendelkezik. Az okostelefonnak dual SIM funkciója van, sztereó hangszórói és 3800 mAh-s akkumulátorral rendelkezik, amely támogatja a gyors töltést. Az OnePlus 7T fejlesztői az NFC-vel gondoskodtak az érintés nélküli fizetésről és a kiegészítők gyors párosításáról. Fedezze fel az okostelefon összes lehetőségét.
Rögzítsen emlékeket a oneplus 7t segítségével
Napközben, éjszaka, közel, távol, útközben, egyhelyben … Az okostelefon három kamerája folyamatosan együttműködik, ez elképesztő sokoldalúságot és tisztaságot biztosít, és garantálja a pontos színvisszaadást is. A fényképezőgépnek makro módja van (beállíthatja a fókuszt 2,5 cm távolságra), és továbbfejlesztett videó stabilizátorral rendelkezik, amely hatékonyan csökkenti a zajos képek előfordulását. A Nightscape éjszakai módja javítja a fényképezés minőségét éjszakai fények és körülmények között. A OnePlus 7T minden bizonnyal beilleszkedik a legújabb fényképészeti trendekbe.
Teljesen új külső – kívül és belül
A hátlapon található hármas kamera tökéletes helyet kapott. A kerek szigeten találja meg a hátlap közepén. A OnePlus 7T ház üvegből és fémből készül. A készülék motorja a nagyon hatékony Snapdragon 855 Plus processzor. Az okostelefon alkotói a Warp Charge 30T gyors töltésű technológia új generációját is belerejtették a készülékbe. Így Ön 30 perc alatt töltheti fel telefonját 0 és 70% között. Ennek köszönhetően sok időt takaríthat meg.
Oneplus 7T és a továbbfejlesztett képernyő
A OnePlus 7T 6,55 hüvelykes Fluid AMOLED kijelzővel rendelkezik, 20: 9 oldalaránnyal. Teljes HD + felbontásban (2400 × 1080 képpont) működik. Támogatja a HDR10 + -ot, és rendelkezik beépített ujjlenyomat-olvasóval. Használja a képernyőt legfeljebb 90 Hz frissítési gyakorisággal.
Specifikáció
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.96 GHz |
| RAM | 8 GB |
| Belső memória mérete | 128 GB |
| Memória bővíthető | Nem |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.55″ |
| Kijelző felbontása | 2400 × 1080 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív AMOLED |
| 3D kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 16 MP |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 48 MP |
| Második hátlapi kamera felbontása | 12 MP |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 16 MP |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 × 2160 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
NFC támogatás
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
Galileo
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 3800 mAh |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 160.9 mm |
| Szélesség | 74.4 mm |
| Vastagság | 8.1 mm |
| Tömeg | 190 g |
Funkciók |
|
| Dual sim | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
Forrás: oneplus.com