OPPO A53

- Kijelző: 6.5″ 1600×720px, IPS LCD 90Hz – Corning Gorilla Glass 3
- Processzor: Qualcomm Snapdragon 460
- Memória: 4 / 6 GB LPDDR4x
- Tárhely: 64GB / 128GB + microSD
- Előlapi kamera: 16MP f/2.0
- Hátlapi kamera: 13 MP, f/2.2 + 2 MP, f/2.4 (makró) + 2 MP, f/2.4 (mélység)
- Akkumulátor: 5000mAh – Gyors töltés 18W
- Szoftver: ColorOS 7.2, Android 10
Leírás
Gyors és gördülékeny – Neo-Display 90Hz
A rendkívül gyors, 90 Hz-es frissítési frekvenciával rendkívül sima és gördülékeny képernyőn videókat nézhet, játékokat játszhat, és lépést tarthat a legújabb hashtag trendekkel.
Elképesztő fényerő – 3D tervezés
Az óceán hullámainak áttetsző ragyogása ihlette.
Minden egy kézben – Ívelt test
A könnyű, ultravékony OPPO A53 ergonómiailag úgy van kialakítva, hogy egy kézbe illeszkedjen, mindeközben pedig hosszú élettartamú 5000 mAh-s akkumulátort támogat.
Mindig, mindenre kész
Nagy kapacitású 5000mAh2 akkumulátor, 18W nagy sebességű gyors töltéssel társítva. Az OPPO A53 a lehető leghamarabb feltöltődik.
Maradj kapcsolatban az energiatakarékos üzemmóddal, és növeld az energiát az Sleep Standby Optimization segítségével. Tartsd a kapcsolatot a legnehezebb körülmények között is.
Qualcomm Snapdragon
A nagy teljesítményű Octa-core processzorral búcsút inthetsz a felesleges várásoknak vagy megszakításoknak, amikor végre van időd megnézni azt a régóta várt videót.
A füledhez tervezték – Kettős sztereó hangszórók
Erőteljes és magával ragadó 3D hang, amelyet kettős sztereó hangszórórendszerünk nyújt. A Dirac automatikus hangoptimalizálásával dőlj hátra, pihenj és hallgass zenét.
Három lencse, hármas teljesítmény
Egy 13 MP-es fő kamera, egy 2 MP-os mélységű kamera és egy 2MO makro lencse együttesen működik.
A tökéletes portré
Készíts tökéletes bokeh portrét bármikor, bárhol. A portré módban természetesen a téma lesz a fókuszpont.
Lencse szűrőkkel
Tizenöt szűrő átfogó és változatos választéka – egy minden alkalomra, stílusra és hangulatra.
Ne hagyj ki semmilyen részletet
4 cm távolságból készült fényképekkel itt az ideje, hogy felfedezzük és tanúi lehessünk a mikroszkopikus világ rejtélyének és szépségének.
Tökéletes szín
A Dazzle Color mód visszaállítja a képeket az eredeti dinamikus színekre, minden egyes fényképet a lehető legjobban kihozva.
Új és javított
Az Ön számára létrehozott intelligensebb és intuitívabb asszisztens. Egyszerűsítsd napi rutinod és munkafolyamatod olyan intelligens funkciókkal, mint a multi-user és az ablakcsúsztatás.
Többfelhasználós
Állítson be önálló tereket, tárolja a személyes adatait.
OPPO A53 Specifikáció
OPPO A53 Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 1.8 GHz |
| RAM | 4 / 6 GB |
| Belső memória mérete | 64 / 128 GB |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android 10, ColorOS 7.2 |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.5″ |
| Kijelző felbontása | 1600 x 720 pixel |
| Kijelző technológia | IPS |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 16 MP |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 13 MP |
| Második hátlapi kamera felbontása | 2 MP |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MP |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 1920 × 1080 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band
Wi-Fi Direct
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
3.5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
Galileo
|
| Szenzorok |
Ujjlenyomat-olvasó
Gyorsulásmérő
Közelségérzékelő
Iránytű
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 18 W |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 163.9 mm |
| Szélesség | 75.1 mm |
| Vastagság | 8.4 mm |
| Tömeg | 186 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Tripla SIM | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
Forrás: https://www.oppo.com/en/