Realme X2 Pro

Realme X2 Pro
Realme X2 Pro telefon négyszeres kamerával és csúcsteljesítménnyel
Szeretsz mobilfotózni és szeretnéd növelni például az Instagramos szívek számát? Van egy ajánlatunk a csábító Realme X2 Pro formájában, izgalmas négylencsés rendszerrel, nagyszerű előlapi kamerával, valamint továbbfejlesztett mesterséges intelligencia támogatással. Emellett a telefon gyakorlatilag a piacon kapható legerősebb chippel büszkélkedhet, így a videófeldolgozás során hihetetlen varázslatban lesz részed.
Leírás
90Hz-es kijelző vékony kerettel
Fedezz fel egy vadonatúj, korlátlan világot egy 6,5″-es Super AMOLED kijelzőben. A szemfáradtság csökkentéséért speciális éjszakai mód felel. Élvezd a kiváló minőségű fotókat és videókat 2 400 x 1 080 pixeles felbontásban. A kijelző képfrissítési rátája 90Hz, amely zökkenőmentesebb élményt garantál a telefonnal való munka során.
64 Mpx-es Hawk Eye kamera
Fedezd fel a lehetőségeidet a Realme X2 Pro telefonnal! A vadonatúj Samsung GW1 érzékelőnek köszönhetően a valaha volt legnagyobb számú pixelt kaphatod lencsevégre, beleértve a 3D HDR-t bármilyen beállításban.
Ultraszéles 115°-os látószög
Készíts lenyűgöző felvételeket a széles látószögű objektívvel.
Szuper precíz érzékelők
5x-ös optikai zoom és 20x-os hibrid zoom vár rád. A Realme X2 PRO DualSIM speciális éjszakai üzemmódjának köszönhetően váratlan részleteket fedezhetsz fel a sötét képeken is.
A Snapdragon 855+ legendás teljesítménye
A Realme X2 PRO DualSIM telefont egy 7nm-es Snapdragon 855+ chipszett hajtja. A 8 GB RAM és a 128 GB belső memória elegendő helyet biztosít a játékok és egyéb multimédiás tartalom számára.
Akkumulátor gyorstöltéssel
Tartósság szempontjából a Realme X2 PRO-nak semmi oka a szégyenkezésre: 4 000 mAh-s akkumulátora akár két napra elegendő energiát biztosít. A Realme X2 PRO DualSIM ráadásul a VOOC Flash Charge gyorstöltés technológiának és a 50 W-nak köszönhetően képes mindössze 20 perc alatt 50%-ra feltöltődni.
Olvasó a kijelzőben
A Realme X2 Pro beépített Goodix 3.0 ujjlenyomat-olvasóval rendelkezik, amely javítja a felhasználó felismerésének pontosságát, és meglehetősen gyorsan működik.
Letisztult felhasználói felület sötét móddal
A Realme X2 Pro telefonon Android 9.0 Pie rendszer fut, amely kiegészíti a ColorOS 6-ot. Ami a grafikát illeti, rengeteg színben és izgalmas vizuális stílusban lesz részed. A modern sötét mód a remek felhasználói felület bónuszainak egyike. A gyártó a legújabb Android 10-re frissíti a rendszert.
Specifikáció
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.96 GHz |
| RAM | 8 GB |
| Belső memória mérete | 128 GB |
| Memória bővíthető | Nem |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.5″ |
| Kijelző felbontása | 2400 × 1080 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív Super AMOLED |
| 3D kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 16 MPx |
| Hátlapi kamerák száma | 4 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 64 MPx |
| Második hátlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Negyedik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 × 2160 @ 60 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
NFC támogatás
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
3.5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
Galileo
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4000 mAh |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 161 mm |
| Szélesség | 75.7 mm |
| Vastagság | 8.7 mm |
| Tömeg | 199 g |
Funkciók |
|
| Dual sim | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
Forrás: realme.com