Samsung Galaxy A32 5G

Samsung Galaxy A32 5G
- Kijelző: 6,5″-es kijelző, 1600 × 720, TFT kijelző
- Processzor: MediaTek MT6853 processzor
- Memória: 4 GB
- Tárhely: 128 GB Belső tárhely + microSD
- Előlapi kamera: 13 MP
- Hátlapi kamera: 48 MP (f/1,8) + 8 MP (f/2,2) + 5 MP (f/2,4) + 2 MP (f/2,4)
- Akkumulátor: 5000 mAh
- Szoftver: Android 11, One UI 3.1
Leírás
Samsung Galaxy A32 5G
Gyorsuljon fel az 5G-re az Galaxy A32 5G-vel
A következő generációs mobil adathálózaton az 5G gyors sebesség ereje megváltoztatja a tartalom megosztásának módját és élményét – a szuper folyamatos játékmenettől és streamingtől kezdve az ultragyors megosztásig és letöltésig. Frissítsen a Galaxy A32 5G-re, és gyorsítsa fel az okostelefonozási élményt.
* Optimális 5G csatlakozást igényel. A tényleges sebesség országtól, szolgáltatótól és felhasználói környezettől függően változhat.
Maximalizálja a nézetet
Bővítse ki nézetét a Galaxy A32 5G 6,5 hüvelykes Infinity-V kijelzője segítségével, és nézze meg, mi hiányzott eddig. A HD + technológiának köszönhetően a mindennapi tartalmak a lehető legélesebb és legtisztább változatban mutatkoznak meg.
Minimalista design, feltűnő stílusban
A Galaxy A32 5G jól néz ki, és még jobb érzést nyújt miközben a kezében tartja. A zökkenőmentes kialakítás finom fényű árnyalatokat és minimális hátsó kameraházat kínál az ikonikus stílus érdekében. Négy szín közül választhat: Fantasztikus fekete, Fantasztikus fehér, Fantasztikus kék, Fantasztikus lila
Fejlett Quad Kamera, fejlett fényképezési képességek
Örökítse meg emlékezetes pillanatait tiszta részletességgel a 48MP-os fő kamera segítségévell. Testreszabhatja a fókuszt a Depth Kamera segítségével, vagy közelebb kerülhet a részletekhez a Macro Kamerával.
Ultra széles kamera, rendkívül széles pillanatok
Az emberi látáshoz hasonlóan a 8MP ultraszéles fényképezőgép 123 fokos látószöggel látja a világot, több perspektívát adva minden felvételnek.
Depth Kamera front fókusz
A 2MP mélységű kamera lehetővé teszi a fotók mélységélességének beállítását. Egyszerű érintéssel könnyen finomhangolhatja a téma elmosódását az alany mögött, kiváló minőségű portréfelvételek készítéséhez, amelyek valóban kiemelkednek.
A Macro Kamera figyel az apró részletekre
Közelítsen a 5MP-s makrokamerával, és fedezze fel azokat a részleteket, amelyeket egyébként nem venne észre. Természetes Bokeh-hatást alkalmaz a képeken, lehetővé téve a témának, hogy kitűnjön a háttérből.
Front Kamera, megosztásra érdemes szelfik
A Galaxy A32 5G 13MP elülső kamerával és az Élő fókusszal egyszerűen lenyűgöző szelfiket készíthet, amelyek több „Ön-t” és kevesebb hátteret tartalmaznak.
Erő, ami hosszan tart
Maradjon a naprakész olyan akkumulátorral, amely nem lassítja le. Az 5000mAh akkumulátor lehetővé teszi, hogy órákon át folytathassa azt, amit éppen csinál. És akár 15 W adaptív gyors töltéssel a Galaxy A32 5G gyorsan visszanyeri teljes teljesítményére.
A Game booster biztosítja az előnyt
Maximalizálja a teljesítményt a Game Booster segítségével. A dedikált kezelőfelülettel és a könnyen elérhető menüvel csökkentheti a zavaró tényezőket és javíthatja játékmenetet. A Frame Booster sima, életszerű mozgást biztosít a grafikának. Játsszon a legjobb teljesítménnyel, amikor a Game Booster megtanulja a használati szokásait az akkumulátor, a hőmérséklet és a memória optimalizálása érdekében.
Még több hely a játékok számára
A Galaxy A32 5G az Octa-core processzor teljesítményét akár 6 GB RAM-mal kombinálja a gyors és hatékony játékmenet érdekében. Élvezze a 128 GB-os belső tárhelyet, vagy adjon még több helyet akár 1 TB-os MicroSD-kártyával.
Elképesztő Android ™ élmény, mindig
Töltse le a legújabb Google alkalmazásokat Android operációs rendszeren, amelyeket teljes mértékben támogat a Galaxy A02.
Bárhol, bármikor az Ön szolgálatában
Élvezze a nyugalmat, amikor a Galaxy okostelefon vásárlása mellett dönt. Az interaktív diagnosztika és optimalizálás a Samsung Members alkalmazáson keresztül megkönnyíti az eszközök teljesítményének finomhangolását, míg a segélyvonalunk lehetővé teszi a problémák elhárítását.
Samsung Galaxy A32 5G Specifikáció
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Samsung Galaxy A32 5G jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| Teljesítmény benchmark | AnTuTu: 226561 (v8) GeekBench: 1673 (v5.1) |
| RAM | 4 / 6 / 8 GB |
| Belső memória mérete | 64/128 GB |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android 11, One UI 3.1 |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.5″ |
| Kijelző felbontása | 1600 × 720 pixel |
| Kijelző technológia | TFT |
| Kijelző típusa | Kapacitív TFT |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 13 MP |
| Hátlapi kamerák száma | 4 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 48 MP |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MP |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 5 MP |
| Negyedik hátlapi kamera felbontása | 2 MP |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 × 2160 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
NFC támogatás
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
3.5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
5G támogatás
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
Galileo
|
| Szenzorok |
Ujjlenyomat-olvasó
Gyorsulásmérő
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Iránytű
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 15 W |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 164.2 mm |
| Szélesség | 76.1 mm |
| Vastagság | 9.1 mm |
| Tömeg | 205 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Tripla SIM | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
Forrás: samsung.com/hu
