Ulefone Armor 10 5G
•Adatlapok

Ulefone Armor 10 5G
- Kijelző: 6.67″ , 2400 x 1080 pixel, IPS 60Hz
- Processzor: MediaTek Dimensity 800 MT6873, GPU: Mali-G57 MP4
- Memória: 8 GB
- Tárhely: 128 GB Belső tárhely + microSD
- Előlapi kamera: 16 MP
- Hátlapi kamera: 64 MP SAMSUNG ISOCELL Bright GW1 + 8 MP + 5 MP + 2 MP quad rendszer
- Akkumulátor: 5800mAh, 15W gyorstöltés
- Szoftver: Android 10
Leírás
Átütő teljesítmény!
MediaTek Dimensity 800 lapkakészlet
Lépjen be az 5G új korszakába az Ulefone Armor 10 5G segítségével. A telefont MediaTek Dimensity 800 5G lapkakészlet hajtja, amely 7 nm-es technológiai technológiát és nagy teljesítményű CPU-architektúrákat alkalmaz, erőteljes és stabil teljesítményt, zökkenőmentes többfeladatos, zökkenőmentes audiovizuális és játékélményt nyújt.
Vízálló, porálló és ütésálló
IP68 / IP69K minősítések
Az igényes, szigorú szabványoknak, az IP68 / IP69K besorolásnak köszönhetően az Armor 10 5G bármilyen környezetben képes működni. Ez nem csak fröccsenésbiztos telefon, hanem valóban vízálló készülék.
Specifikáció
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| RAM | 8 GB |
| Belső memória mérete | 128 GB |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.67″ |
| Kijelző felbontása | 2400 × 1080 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| 3D kijelző | Nem |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 16 MP |
| Hátlapi kamerák száma | 4 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 64 MP |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MP |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 5 MP |
| Negyedik hátlapi kamera felbontása | 2 MP |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 × 2160 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
NFC támogatás
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
3.5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
5G támogatás
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
Galileo
|
| Szenzorok |
Ujjlenyomat-olvasó
Gyorsulásmérő
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Iránytű
Barométer
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5800 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 15 W |
| Vezeték nélküli töltés | Van |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 15 W |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 176.6 mm |
| Szélesség | 82.8 mm |
| Vastagság | 14.6 mm |
| Tömeg | 328 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Igen |
| Vízálló | Igen |
| Porálló | Igen |
| Ütésálló | Igen |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| Védettség | IP68 |
Forrás: ulefone.com