Xiaomi Mi 8

Xiaomi Mi8
Az Xiaomi 2018-as Mi szériás zászlóshajója, felszerelve mindennel, amire szükséged lehet.
A legerősebb Snapdragon 845 processzorral, mely minden alkalmazáshoz/játékhoz elég, AMOLED kijelzővel (600 nites fényerő), 64 GB háttértárral, mely villámgyors írási és olvasási sebességgel rendelkezik.
Kettős 12MP-es főkamerával (Sony szenzor, nagy pixelméret, kiváló fényerő), amely 4 tengelyes optikai képstabilizálást kapott, valamint mesterséges intelligencia támogatást. Képminősége a bemutatást követően a Top 3-ban volt.
A QC. 4.0 gyorstöltés támogatással pedig gyorsan feltölthető az akkumulátor.
Az adataid biztonságát pedig az ujjlenyomat-szkenner, és az infrás arcfelismerés kettőse garantálja.
Leírás
Ultravékony, négy oldalt hajlított test
Könnyű, és minden oldalán hajlított, elképesztő tapintás. Hajlított üvegtest 7000-res sorozatú alumínium-ötvözet kerettel
Super amoled, ragyogó kijelző
A Xiaomi Mi 8 képernyője méretével lenyűgöz és az előlap felületének 86,68% -át fedi le. Azonban a 6.2 „átmérőjű, az eredeti 18.7: 9 képarány és a keret nélküli kialakítás kombinációja tökéletes kényelmet biztosít a kijelző működtetése során. Most a vetítésre összpontosíthat, ami gazdagítja a DCI-P3 paletta színeit, a Super AMOLED mátrixon és 60 000: 1 kontraszton.
https://www.youtube.com/watch?v=GHMzO9-6PsA
Ai dual camera 12 + 12 Mpix
A Mi 8 dupla kamera támogatja a mesterséges intelligenciát, amely több mint 200 jelenetet észlel és javítja a képparamétereket. Módosítja a megvilágítást, javítja a bőr színét, és hozzáad Hollywood-effekteket filmjeihez, 7 eredeti sémából választva.
A fő kamera, 12 Mpix SONY IMX363 1.4µm pixelekkel, f / 1.8 lencsével és 4-tengelyes optikai képstabilizátorral (OIS). Mindkét modul támogatja a Dual Pixel technológiát, tökéletesen élesítve a képet.
Selfie kamera 20 megapixeles
A 20 megapixeles fényképezőgéppel készített önarcképek stúdió hatással bírnak. Az AI Beautify funkció automatikusan javítja a felvétel minőségét az intelligens algoritmus segítségével. Amikor be van kapcsolva az álló mód, a kamera elvégzi a szükséges beállításokat.
AI rövidfilme szerkesztés. Azonnali mozi minőség
Az utcán, vagy otthon is készíthetsz attraktív videókat könnyedén. A 7 mesterséges intelligencia-támogatott effekttel szerkesztheted, zenét adhatsz hozzá és vegyítheted a színeket, hogy a filmjeidnek hollywood-i trailer kinézete legyen.
AI témafotózás
Intelligensen érzékel 206 féle témát és valós időben optimalizálja a beállításokat. Az AI kamera képes megkülönböztetni 206 különböző jelenettípust, és automatikusan beállítja az expozíciót, a telítettséget, illetve egyéb optimalizálásokat végez.
Kettős gps a Xiaomi MI 8-ban
A Xiaomi Mi 8-al hibátlanul megtalálja az utat az úticélhoz. Az okostelefon kettős GPS-modult használ, amely a helyszínről nem csak az L1, hanem a a légiközlekedésben is használt L5-t is tartalmazza. Mi 8 gyorsabban és pontosan meghatározza a beépített terület helyét, megkönnyítve ezzel az új agglomerációk megismerését.
Alkatrészek
Hihetetlen sebessége annak köszönhető, hogy az erős, 8-magos Snapdragon processzor 845 használja. A készüléket támogatja 6 GB RAM-mal és Adreno 630 grafikus chippel. 4K video felvétel vagy fejlett grafikával rendelkező játék, minden esetben tökésetesen működik. A 3400 mAh akkumulátort azonnal feltöltheti a gyors töltés funkcióval.
Lte b20 / 800 MHz támogatás
A Xiaomi mi 8 okostelefonon használt 4G modem támogatja az LTE B1 / 3/4/5/7/20/38/40 frekvenciákat. Különösen fontos az LTE B20 800 MHz-es frekvenciasáv, mert köszönhetően a nagyvárosi internetkapcsolatnak, a szabadban, a hegyekben vagy a tengerparton is tökéletesen fog csatlakozni a hálózathoz.
Nemzetközi verzió
A Xiaomi Mi 8 ezen verziója már teljesen az európai igényekhez igazítva jelenik meg („Global Verzió”). A készülék támogatja az FDD LTE B20-as frekvenciát, így a felhasználók is már mindenhol Magyarország területén ki tudják használni a 4G nyújtotta előnyöket, mindhárom szolgáltatónál. Az Android 8 Oreo alapú MIUI 9.6 Global verziós szoftver OTA-n kapja meg a rendszeres frissítéseket. A dobozban gyári EU dugós hálózati töltő talál.
Specifikáció
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.8 GHz |
| RAM | 6 GB |
| Belső memória mérete | 128 GB |
| Memória bővíthető | Nem |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.21″ |
| Kijelző felbontása | 2248 × 1080 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív Super AMOLED |
| 3D kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 20 MPx |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Hátlapi kamera felbontása | 12 MPx |
| Másodlagos hátlapi kamera felbontása | 12 MPx |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 × 2160 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
DLNA támogatás
NFC támogatás
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
GPS
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 3400 mAh |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 154.9 mm |
| Szélesség | 74.8 mm |
| Vastagság | 7.6 mm |
| Súly | 175 g |
Funkciók |
|
| Dual sim | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
Forrás: xiaomi.hu