Xiaomi Mi A3

Xiaomi Mi A3
Olcsó telefon profi felszereléssel, kiváló áron és tiszta Android.
A népszerű középosztályú Mi A sorozat várható és kissé ellentmondásos okostelefonja végre itt van. Ezúttal a 3-as számmal, valamint számtalan kütyüvel és megint nagyszerű áron.
AMOLED kijelző, ujjlenyomat-olvasó, 4 kamera, 4060 mAh-os akkumulátor és még sok más.
Leírás
- AMOLED kijelző és egy ujjlenyomat-olvasó alatta
- A hátul lévő hármas kamera és a 32 Mpx-es szelfi kamera tökéletes fényképeket biztosít
- A tiszta Android szerelmesei saját magukba kerülnek – nincs MIUI
- Modern USB-C csatlakozó és gyors töltési támogatás
- Extra – akár 2 nap – az akkumulátor élettartama a 4060 mAh kapacitásnak köszönhetően
AZ AMOLED VÉGRE ITT VAN
Nagy előrelépés a 6.08 “AMOLED kijelző használata, amely eddig a prémium modellek kérdése volt. Ez garantálja az élénkebb színeket, a jobb kontrasztot és a feketét, amely valóban fekete. Ez a lépés ugyanakkor a fent említett vitákat is felvette, mivel a jobb technológia a felbontás 1560 x 720 képpontra csökkentését jelentette. De ne aggódjon, ez még mindig HD, nem fog látni kockákat.
ISMERJE MEG A TISZTA ANDROIDOT – ANDROID ONE
Az Android One program nyert egy másik tagot, ezúttal a Xiaomi letette a saját MIUI grafikai felépítményét, és tiszta Android-ot fog kínálni. Ez azt jelenti, hogy nincs szükség felesleges gyártói alkalmazásokra, rendszeresebb biztonsági frissítésekre és egyszerű működésre.
3 LENCSÉVEL A FÉNYKÉPEK LEGALÁBB HÁROMSZOR SZEBBEK LESZNEK
Amint a közelmúltban a Xiaomi-ban szoktuk, a három hátsó kamerát a Sony 48 Mpx-es lencséje dominálja, amely 4 pixelt egy rendkívül magas minőségre hajtogat. Ezt egy széles látószögű, 118 ° látószögű lencse egészíti ki, és az utolsó lencse biztosítja az élességet. A kapott fénykép nem csak az Ön ügyességétől függ ezen három kütyü beállításakor. Mesterséges intelligencia adható a munkához a beállításoknak a jelenethez történő hozzáigazításához vagy a portréfények háttér elmosásához.
NAGY SZELFI
Az elülső kamera, amely a kivágásba rejtett, nem volt rövid, és rendkívül részletes, 32 Mpx felbontású is. Nem csak a mesterséges intelligenciát képes használni, mint a hátul lévő kollégák, hanem lehetővé teszi a telefon arcának feloldását is. Az így kapott szelfik minőségét az illusztrációk alapján megítélheti.
A TELJESÍTMÉNY EGYÜTT JÁR AZ IDŐVEL
A telefon szíve a nyolcmagos Qualcomm Snapdragon 665 processzor, amelyet elődjéhez viszonyítva a 11 nm-nél modernabb technológia készít. Kryo 260 magjából négy akár 2,0 GHz-es frekvenciát is elérhet, míg a másik négy maximálisan 1,8 GHz-es. Még az Apollo 11 űrhajósoknak sem volt ilyen számítási képessége, tehát ezt megteheted.
EGY AKKUMULÁTOR, AMELY VALAMIT TART
A mai 4060 mAh kapacitás valódi extra szabvány, amely emellett biztosítja, hogy a világ egyetlen nap alatt nem összeomlik, ha nincs villamosenergia-hozzáférés. És amikor a juice kifogy, akkor értékelni fogja a QC 3.0 gyors töltés támogatását akár 18 watt teljesítményig.
Specifikáció
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| RAM | 4 GB |
| Belső memória mérete | 64 GB |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 256 GB) |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.01″ |
| Kijelző felbontása | 1560 × 720 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív Super AMOLED |
| 3D kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 32 MPx |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 48 MPx |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 × 2160 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
3,5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4030 mAh |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 153.5 mm |
| Szélesség | 71.9 mm |
| Vastagság | 8.5 mm |
| Súly | 174 g |
Funkciók |
|
| Dual sim | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
Forrás: xiaomi-store.cz/hu