Xiaomi Redmi 9

Xiaomi Redmi 9
- Kijelző: 6.53” FullHD+ 2340 x 1080 Pixel
- Processzor: MTK Helio G80; GPU: Mali-G52 MC2
- Memória: 3/4/6 GB
- Tárhely: 32/64/128 GB Belső tárhely + microSD
- Előlapi kamera: 8 MP, f/2.0
- Hátlapi kamera: 13 MP + 8 MP + 5 MP + 2 MP
- Akkumulátor: 5020mAh; 18W gyorstöltés
- Szoftver: Android 10, MIUI 11
Leírás
Ragadd meg a pillanatot
Szabadon válthatsz a különböző módok között, hogy különféle képeket készíts az AI quad kamerával.
MEGÚJULT KÜLSŐ FEJEZD KI A SAJÁT STÍLUSOD
A kameramodul körüli egyedi, kör alakú kialakítás egyensúlyt és eleganciát tükröz. A hátoldal texturált kialakítású, amely ellenáll az ujjlenyomatoknak és folyamatosan újszerű kinézettel látja el az eszközt.
Matt színes kivitelben, az egyedi megjelenés érdekében.
https://www.youtube.com/watch?v=tf32S7iC118
SZÉLESÍTSD A LÁTÓKÖRÖD
A 2340×1080 full HD+ felbontás magával ragadó vizuális élményt nyújt, és tiszta képet ad a téged körülvevő világról. A kék fény tanúsításnak köszönhetően kényelmesen eltölthetsz akár hosszú órákat is a telefonodat nézve, anélkül, hogy bántaná a szemed.
NAGYOBB TELJESÍTMÉNY A JOBB ÉLVEZHETŐSÉGÉRT
Erőteljes és stabil teljesítmény, sima multi-tasking, zavartalan audiovizuális és játékélmény.
MERÜLJ EL A TELEFONODBAN, FELEJTSD EL AZ IDŐT
A powerbank méretű akkumulátorral és a 18 W-os gyors töltési technológiával biztosítja a számodra szükséges energiát, legyen szó akár filmnézésről, játékról vagy telefonálásról.
Specifikáció
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| RAM | 4 GB |
| Belső memória mérete | 64 GB |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android 10 |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.53″ |
| Kijelző felbontása | 2340 × 1080 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| 3D kijelző | Nem |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 8 MP |
| Hátlapi kamerák száma | 4 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 13 MP |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MP |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 5 MP |
| Negyedik hátlapi kamera felbontása | 2 MP |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 1920 × 1080 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
NFC támogatás
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
3.5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
|
| Szenzorok |
Ujjlenyomat-olvasó
Gyorsulásmérő
Közelségérzékelő
Iránytű
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5020 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 18 W |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 163.3 mm |
| Szélesség | 77 mm |
| Vastagság | 9.1 mm |
| Tömeg | 198 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| AnTuTu: 201829 (v8) GeekBench: 1325 (v5.1) |
Forrás: xiaomi.hu