Xiaomi Redmi A2

- Kijelző: 6.52″, 720 x 1600 pixel, 20:9, IPS LCD, 400 nits
- Processzor: Mediatek Helio G36 (12 nm)
- Memória: 2/3 GB
- Tárhely: 32 GB Belső tárhely + microSDXC
- Előlapi kamera: 5 MP, f/2.2
- Hátlapi kamera: 8 MP, f/2.0, (széles) + 0.08 MP (mélység)
- Akkumulátor: 5000 mAh – Gyors töltés 10W
- Szoftver: Android 12 (Go edition), MIUI
Leírás
6.52″ teljes képernyős kijelző
Szélesebb kilátásért
A nagy és kristálytiszta 6.52″ HD+ kijelző azonnal lenyűgözőbb vizuális élményt nyújt filmnézés és játék közben.
5000mAh
Nagyobb kapacitás, kevesebb gond
A masszív 5000mAh-s akkumulátorral és a 10W-os gyorstöltéssel egész nap élvezheti a hosszabb üzemidőt. Búcsúzzon el az alacsony akkumulátortól való aggodalomtól!
8MP-es kettős kamerarendszer
A hátsó 8 megapixeles kettős kamerarendszer intelligens képfeldolgozó algoritmusokkal rendelkezik, így minden történetet megörökíthet.
HDR mód
Tiszta képek még nagy kontrasztú helyzetekben is
A HDR üzemmód jól jöhet nagy kontrasztú helyzetekkel kapcsolatos forgatókönyvek fényképezésekor, hogy az expozíció megfelelő egyensúlyát érje el.
MediaTek Helio G36
A Redmi A2 egy lenyűgöző, nyolcmagos processzorral rendelkezik, amely biztosítja a zökkenőmentes böngészéshez és multimédia-fogyasztáshoz szükséges teljesítményt.
Akár 1 TB-ra bővíthető tárhely
Szeretne több filmet, fényképet és zenét tárolni a telefonján? A Redmi A2 dedikált micro SD-kártyahelyet tartalmaz, így könnyedén magával viheti a zsebében a rengeteg tartalmat.
2 évnyi időszerű biztonsági frissítés
Emelje az élményt a biztonságos, zökkenőmentes és érzékeny operációs rendszerrel. Indítsa el és váltson kedvenc közösségi médiájáról a játékokra vagy a fényképezésre gyorsan és egyszerűen.
Memóriabővítési funkció
Bővítse memóriáját akár 2 GB*-ra! A memóriabővítés javítja a telefon hatékonyságát és feldolgozási képességeit, élvezze a zökkenőmentes élményt a több alkalmazás gyorsabb futtatásának és a köztük való váltásnak a szabadságával.
*A memóriabővítési funkció egy jövőbeli OTA-frissítéssel válik elérhetővé. Ez a funkció csak akkor érhető el, ha elegendő tárhely van a készüléken.
Szigorú tesztelési szabványok a tartósság biztosítása érdekében
Azzal az elkötelezettségünkkel, hogy a legjobb minőséget kínáljuk tisztességes árakon, telefonjainkat különböző teszteknek vetjük alá.
Xiaomi Redmi A2 Specifikáció
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.2 GHz |
| RAM | 2 GB |
| Belső memória mérete | 32 GB |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android 12 (Go edition), MIUI |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.52″ |
| Kijelző felbontása | 1600 × 720 pixel |
| Kijelző technológia | IPS |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Előlapi kamera | Van |
| Hátsó kamera | Van |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 1920 × 1080 @ 30 fps |
Előlapi kamera |
|
| Előlapi kamera felbontása | 5 MP |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
Első hátlapi kamera |
|
| Első hátlapi kamera felbontása | 8 MP |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.0 |
Második hátlapi kamera |
|
| Második hátlapi kamera felbontása | 0.3 MP |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Adatátvitel |
|
| Wi-Fi | Van |
| AirDrop | Nincs |
| DLNA támogatás | Nincs |
| NFC támogatás | Nincs |
| Bluetooth | Van |
| Bluetooth verziószám | 5.0 |
| Infraport | Nincs |
| Csatlakozók |
USB
3.5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
Galileo
|
| Szenzorok |
Gyorsulásmérő
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltés | 10W |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 164.9 mm |
| Szélesség | 76.8 mm |
| Vastagság | 9.1 mm |
| Tömeg | 192 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Tripla SIM | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
Forrás: