Xiaomi Redmi Note 11

Xiaomi Redmi Note 11
- Kijelző: 6,43″-es kijelző, 2400 × 1080, 90Hz, AMOLED kijelző
- Processzor: Qualcomm® Snapdragon 680
- Memória: 4/6 GB
- Tárhely: 64/128 GB Belső tárhely + microSD
- Előlapi kamera: 13 MP, f/2.4
- Hátlapi kamera: 50 MP, f/1.8 + 8 MP, f/2.2, 118° + 2 MP, f/2.4 + 2 MP, f/2.4
- Akkumulátor: 5000mAh
- Szoftver: Android 11, MIUI 13
Leírás
Gyönyörű dizájn
Iparilag tökéletes tervezés
A vadonatúj Redmi Note 11 divatos, lapos vázas kialakítással és minimalista stílussal rendelkezik.
AMOLED kijelző
Merüljön el a csodák világában
A háttérvilágítású kijelző a fényerő, a kontraszt, a színkalibráció és a felbontás terén a legjobbat nyújtja.
- 6.43″ FHD+ – AMOLED DotDisplay
- DCI-P3 széles színskála – Gazdag színábrázolás
- 4 500 000:1 – Kontrasztarány az éles képekért
- Napfény kompatibilis kijelző – Győződjön meg arról, hogy a kijelző tartalma erős napfényben is olvasható
- Olvasási mód 3.0 – Enyhíti a szem megerőltetését
- 1000 nit – Csúcsfényerő (típus)
90Hz magas képfrissítési frekvencia
Zökkenőmentes érintőképernyő és kijelző
Élvezze tartalmait zökkenőmentesen a 90 Hz-es magas frissítési frekvenciával. Görgessen kényelmesen a közösségi médián keresztül, vagy tapasztalja meg az erőteljes és érzékeny játékélményt.
Nyerő teljesítmény
6 nm-es Snapdragon® 680
Sokoldalú teljesítmény, készen áll minden kihívásra
Ez a processzor nemcsak gyors és nagy teljesítményű, hanem energiatakarékos 6 nm-es eljárással is működik, így nagy teljesítményt nyújt, miközben javítja az akkumulátor élettartamát.
Gyorsabb betöltési sebesség az UFS 2.2-vel és gyorsított írás a Write Boosterrel – hatékony nagy sebességű alkalmazás-telepítés, indítás és fájl gyorsítótár funkciók, valamint nagyméretű fájlok olvasása és írása.
33W Pro gyorstöltés 5000mAh masszív akkumulátorral
A Redmi Note 11 33W Pro gyorstöltésével*, amelyet a Redmi Note teljesen új MMT technológiája tesz lehetővé, körülbelül egy óra alatt 100%-ra töltheti készülékét. Tapasztalja meg a gyorstöltés megváltoztató előnyeit.
*A Xiaomi belső laboratóriumai által tesztelve. A tényleges eredmények eltérhetnek.

Éles és tiszta képek
Nagy teljesítményű 50MP négy kamerás rendszer
- 50 MP fő kamera
- 8 MP ultra-széles kamera
- 2 MP makró kamera
- 13 MP szelfi kamera
Emlékezzen minden dicsőséges pillanatra – ne maradjon le semmiről!
Xiaomi Redmi Note 11 Specifikáció
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM | 4 /6 GB |
| Belső memória mérete | 64 / 128 GB |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android 11, MIUI 13 |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.43″ |
| Kijelző felbontása | 2400 × 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 13 MP |
| Hátlapi kamerák száma | 4 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MP |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MP |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MP |
| Negyedik hátlapi kamera felbontása | 2 MP |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 1920 × 1080 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
Bluetooth 5.0
Infraport
|
| Csatlakozók |
USB Type-C 2.0, USB On-The-Go
3.5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
Galileo
|
| Szenzorok |
Ujjlenyomat-olvasó
Gyorsulásmérő
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Iránytű
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 33 W |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 159.9 mm |
| Szélesség | 73.9 mm |
| Vastagság | 8.1 mm |
| Tömeg | 179 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Tripla SIM | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
Forrás: