Xiaomi Redmi Note 7

Redmi Note 7
Megérkezett a Redmi első különálló modellje, melyet a Xiaomi gyárt, de már a Redmi értékesítési csatornáin érhető el. A Redmi Note 7 anyagminőségben, és teljesítményben is szintet ugrott, a felső közép kategóriát képviseli.
- Qualcomm Snapdragon 660 AIE nyolcmagos processzor (max. 2,2GHz)
- 6,3” FHD+ IPS kijelző
- Corning Gorilla Glass 5 védelem elöl és hátul
- 4GB RAM
- 64/128GB háttértár
- 4000mAh akku
- 48MP+5MP fő kamera
- 13MP szelfi kamera
- infraport
- USB Type-C csatlakozó QC 4 támogatással
- AnTuTu pont: 180 808
- Készenléti idő: 251 óra
Leírás
Még több pixel
A képernyőn minél több pixel van, annál világosabb a kép. A Redmi 7 Note egy 48 megapixeles felbontással rendelkező kamerát használ – négyszer több pixelt, mint a többi okostelefon.
Stabil fotók éjjel
Mi a titka, hogy lenyűgöző éjszakai felvételeket készítsünk A Xiaomi Redmi Note 7 fényképezőgépe fejlett szoftverrel rendelkezik, amely a speciális algoritmusoknak köszönhetően lehetővé teszi, hogy egyszerre több képet rögzítsen, majd automatikusan kombinálja őket egy kiváló minőségű fényképpé. A Redmi Note 7 támogatja a nagy érzékenységű módot is, amely 4 pixelt egyesít egy nagy, 1,6 mikron hosszúságú pixelben.
Processzor
A Snapdragon 660 használata a Redmi Note 7-et kategróriájában kiemelkedővé teszi. A mesterséges ingeligenca (AI) gyorsabb processzort működést eredményez a felhasználó számára a szokásos tevékenységek során, így ezáltal példátlan kényelmet és szórakozást biztosít.
Vékony, 6,3 hüvelykes képernyő
A legújabb telefonok közül a teljes képernyő használat népszerű megoldássá vált, amely maximalizálja a megjelenített kép felületét. 2340 x 1080 felbontásnál ez a képernyő több pixelt jelenít meg, mint akár a legtöbb televízió. Ennek köszönhetően a kép még részletesebb és élesebb lesz.
Hatalmas akkumulátor kapacitás
A rendkívül nagy akkumulátor rendkívül hosszú működést jelent. A Redmi Note 7 egy 4000 mAh akkumulátorral rendelkezik, amely támogatja a gyors töltést. Ez egy olyan jellemző, amelyet eddig csak a felsőbb kategóriás készülékek alkalmaztak.
Specifikáció
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.2 GHz |
| RAM | 4 GB |
| Belső memória mérete | 64 GB/128GB |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 256 GB) |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.3″ |
| Kijelző felbontása | 2340 × 1080 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| 3D kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 48 MPx |
| Második hátlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 1920 × 1080 @ 60 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
3,5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
GPS
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4000 mAh |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 159.2 mm |
| Szélesség | 75.2 mm |
| Vastagság | 8.1 mm |
| Súly | 186 g |
Funkciók |
|
| Dual sim | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
Forrás: xiaomi.com