Taotronics SoundLiberty 1003
•1 perc olvasás

Taotronics SoundLiberty 1003 (TT-BH1003)
- Dinamikus 10 mm-es hangsugárzók
- 30 órás lejátszási idő
- Hívás fogadás
- Mobil töltődoboz
- Bluetooth 5.0
- IPX4 védelem
Leírás
Állítható füldugók
Három méretű szilikon dugó található a kényelmes illesztés és a kiváló hangszigetelés érdekében
Rekeszd ki a zajt. Engedd be a világot
Zavaró a zaj a kávézóban, könyvtárban vagy forgalmas irodában, csak arra összpontosítson, amit szeretne hallani
Aktív zajszűrő technológia
A zajok 80%-át kiszűri
A MICS érzékeli a zajt, majd a TaoTaoTronics azt megelőzően egyenértékű zajcsökkentővel ellensúlyozza, mielőtt meghallaná
Extrém hangolt basszus
A továbbfejlesztett basszus mély ütéseket kínál Önnek, élvezze a kedvenc zeneszámaitt úgy, mint még soha
Specifikáció
| Típus : | Bluetooth fülhallgató |
| Csatlakozó(k) | |
| Kapcsolódási technológia : | Vezeték nélküli |
| USB Type-C : | Igen |
| Wireless : | Igen |
| Audio Codec : | SBC, AAC |
| Bluetooth : | Igen |
| Bluetooth : | 5.0 |
| Bluetooth hatótáv: | 10m |
| Alapadatok | |
| Nemzetközi védelmi (IP) kód : | IPX4 |
| Egyéb : | Zajszűrős tech. |
| Technikai paraméterek | |
| Kapacitás : | 400 mAh |
| Üzemidő : | 6,0 óra |
| Méretek: | 15 x 10.2 x 4.2 cm; 200 g |
| Alap szín : | Fekete |
Forrás: www.taotronics.com