HUAWEI Mate 40 Pro 5G
HUAWEI Mate 40 Pro 5G
- Kijelző: 6.76″, FHD+ 2772 × 1344 OLED, 90 Hz
- Processzor: 5nm-es HUAWEI Kirin 9000, GPU: Mali-G78
- Memória: 8 GB
- Tárhely: 256/512 GB Belső tárhely + NM card
- Előlapi kamera: 13 MP Ultra Vision Selfie
- Hátlapi kamera: 50 MP + 20 MP + 12 MP
- Akkumulátor: 4400 mAh, SuperCharge 66 W/50 W vezetékes/vezetékmentes töltés technológia
- Szoftver: EMUI 11.0, Android 10, Google Play nem támogatott
- Védelem: IP68
Leírás
https://www.youtube.com/watch?v=T04yiCoN41A
Lépj egy magasabb szintre
Láss túl a horizonton, fedezd fel az ismeretlent, és bátran ugorj a jövőbe, példátlan erővel, sebességgel és fantáziával. Élvezd az innovatív technológiát életedben a HUAWEI Mate 40 Pro készülékkel.
Klasszikus színek, időtlen megjelenés
A tiszta tónusú fekete-fehér üvegborítók elegáns hatást keltenek. A kidolgozott vegán bőr modellek a természetet idézik.
CPU
Nagy, 3,13 GHz-es órajelű és háromszintű architektúrával a nyolcmagos CPU-t a jobb teljesítmény és az energiahatékonyság érdekében alakították ki.
GPU
A 24 magos Mali-G78 GPU új szintre emeli a képfeldolgozást, így élvezheted a magával ragadó játékélményt.
NPU
A két nagy magból és egy apró magból álló újratervezett NPU új magasságokba emeli az AI-feldolgozást, és számos funkcióval alkalmazza, ideértve a kamera funkcióit, a gesztusvezérléseket és az AI által támogatott tárgyfelismerést.
Ragyogás a kezedben
A széltől szélig tartó, 88° -os Horizon kijelző figyelemre méltó betekintést kínál, a képernyőn megjelenő tartalom igazi vizuális élményt nyújt. A lekerekített sarkok segítenek a telefon kényelmes fogásában.
Alkalmazkodik hozzád
90 Hz-es képernyőfrissítési frekvenciával és elképesztő 240 Hz-es érintéses mintavételi frekvenciával reagál minden érintésre, és szinkronban van minden elvárással.
Élj szabadon
Nem kell aggódnod a vízcseppek vagy a hirtelen eső miatt. Az IP68 besorolású, fröccsenés, víz- és porálló HUAWEI Mate 40 Pro jól védett.
Virtuális vagy fizikai, rajtad áll
Most két külön művelettel állíthatod be a hangerőt – virtuális vezérlők a szélek mentén és a hagyományos hangerő-gombok.
Kíméld a szemed!
A kijelző figyelemre méltó pontossággal állítja be a fényerőt a kényelmes olvasás érdekében különböző körülmények között.
Színhűség minden árnyalatban
Intelligens kalibrálásának köszönhetően a kijelző élénk pompával fedi fel kedvenc tartalmad.
Fenséges
A több mint 15 milliárd tranzisztort tartalmazó, rendkívül kompakt, 5 nm-es Kirin 9000 5G SoC képes multi-taskingra, hatalmas mennyiségű adat feldolgozására és az azonnali reagálású AI-számítástechnika könnyű ellátására. Csak feküdj le, és hagyd, hogy elvégezze a munkát.
Specifikáció
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 mag |
| Processzor sebessége | 3.13 GHz |
| RAM | 8 GB |
| Belső memória mérete | 256/512 GB |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | NM card (max. 256 GB) |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android 10, EMUI 11, Google Play Service nincs |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.76″ |
| Kijelző felbontása | 2772 × 1344 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív OLED |
| 3D kijelző | Nem |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz képernyőfrissítési frekvencia, 240 Hz-es érintéses mintavételi frekvencia |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 13 MP |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MP |
| Második hátlapi kamera felbontása | 12 MP |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 20 MP |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 × 2160 @ 60 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
NFC támogatás
Bluetooth
Infraport
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
5G támogatás
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
Galileo
QZSS
|
| Szenzorok |
Ujjlenyomat-olvasó
Gyorsulásmérő
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Iránytű
Barométer
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4400 mAh |
| Vezeték nélküli töltés | Van |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 162.9 mm |
| Szélesség | 75.5 mm |
| Vastagság | 9.1 mm |
| Tömeg | 212 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Igen |
| Vízálló | Igen |
| Porálló | Igen |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
Forrás: consumer.huawei.com
