Motorola Razr
•Adatlapok

Motorola Razr 2019
Az ikonikus Motorola Razr 2004 után visszatért!
Legendás design és kialakítás, megfelelő technikai tudás ahhoz, hogy az új Razr az összehajtható telefonok piacán maradandót alkosson ismét!
- 6.2-inch POLED (2142x876px) és 2.7-inch GOLED (800x600px) kijelző
- Qualcomm Snapdragon 710 processzor
- 6 GB RAM, 128 GB ROM
- 16 MP, f/1.7, 1.22um főkamera
- 2510 mAh akkumulátor
Leírás
Specifikáció
| Szoftver | Android™ 9 Pie, Moto Experiences |
| Processzor | Qualcomm Snapdragon 710, octa-core, 2.2 GHz |
| Grafikus processzor | Adreno 616 |
| RAM | 6 GB |
| Tárhely | 128 GB |
| Akkumulátor | 2510 mAh, nem kivehető – 15W gyors töltés |
| Töltés | 15 W TurboPower USB-C |
| Kijelző 1 | 6.2″ Flex View pOLED, 2142×876px, 21:9, ~373 ppi |
| Kijelző 2 | 2.7″ Quick View gOLED, 600×800px, 4:3 |
| Kamera 1 | 16MP, f/1.7, 1.22um, EIS, – Dual Pixel autofókusz (AF), – Lézer AF, Color Correlated – Temperature (CCT) – dual LED vaku |
| Kamera 2 | 5MP, f/2.0, 1.12um, – screen flash |
| Kamera 1 videó | MPEG4, H.263, H.264, H.265, VP8, VP9 – 2160p@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Kamera 2 videó | HDR, 1080p@30fps |
| Érzékelők | Ujjlenyomat olvasó, gyorsulásmérő, iránytű, giroszkóp, nedvességmérő, környezeti fény, GPS, ultrahang |
| Szín | Fekete |
| FM rádió | Nincs |
| 3.5mm Jack | Nincs |
| Kapcsolatok | Bluetooth® 5.0, USB 3.0 (Type C) |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac, dual band 2.4 & 5GHz, hotspot |
| Hálózat | LTE: B2, B3, B4, B5, B7, B13, B20, B28, B66, UMTS: B1, B2, B5, B8, CDMA: BC0, BC1, GSM: B2, B3, B5, B8 |
| SIM kártya | eSIM |
| NFC | Igen |
| GPS | GPS, AGPS, LTEPP, SUPL, GLONASS |
| Méret kihajtva | 72 x 172 x 6.9mm |
| Méret becsukva | 72 x 94 x 14mm |
| Tömeg | 205 g |
| Védelem | Fröccsenő víz elleni védelem |
Forrás: www.motorola.com