Nokia 2720 Flip Dual

Nokia 2720 Flip Dual
- Kijelző: 2.8″ TFT, 240 × 320px
- Processzor: Qualcomm® Snapdragon 205
- Memória: 512 MB
- Tárhely: 4 GB Belső tárhely + microSD
- Kamera: 2 MP
- Akkumulátor: 1500mAh
- Szoftver: KaiOS
Leírás
Egyszerű és megbízható
Ez az a felnyitható telefon, amire emlékszel, csak újításokkal. A könnyen használható funkciók, mint a nagy gombok és a jól olvasható szövegek egy ismerős és megbízható választást jelent, ami segít tartani a kapcsolatot a barátokkal és a családdal.
Nagy gombok. Nagy betűk.
A Nokia 2720 Flip nagy gombokkal rendelkezik a könnyű tárcsázás és az üzenetküldés érdekében. Nagy betűket is beállíthatsz, hogy könnyebb legyen üzeneteket olvasni.
Egyszerű használni
A Nokia 2720 Flip két különálló kijelzővel rendelkezik. A külső kijelzőn megnézheted az üzeneteket vagy a hívó felet, mielőtt felnyitnád a nagy kijelzőt. Ha végeztél, egyszerűen csak csukd le.
Strapabíró kialakítás
A Nokia 2720 Flip kiemelkedő tartóssággal és időtlen dizájnnal büszkélkedik, emellett elég kicsi ahhoz, hogy beférjen a zsebedbe vagy a kézitáskába. Kemény polikarbonátból készül, ami elég erős ahhoz, hogy kiállja a mindennapok próbáit.
Akár 28 napos készenléti idő
A Nokia 2720 Flip egyetlen töltéssel akár 28 napig bírja készenléti módban, így még több alkalommal léphetsz kapcsolatba a barátokkal és a családdal.
A dolgok végrehajtásának egy gyorsabb módja
Hívásindítás és üzenetküldés gépelés nélkül. Egy gombnyomás, és a Google Segéd a hangutasításaid alapján kezeli a telefon leggyakrabban használt funkcióit.
Egy kis segítség, bárhová is mész
Egy gombnyomással válaszokat kaphatsz és információt szerezhetsz. Keress az interneten, ellenőrizd az időjárást, vagy legyél naprakész a hírekkel a Google Segéd segítségével.
Lelki nyugalom
Ha váratlan esemény történne, akkor a Nokia 2720 Flip vészhelyzeti gombja4 megnyugtató közelségben lesz. A gomb megnyomása vészhelyzeti szöveges üzenetet küld, amely tartalmazza az aktuális tartózkodási helyet, és felhívja a címjegyzéken lévő öt vészhelyzeti kapcsolattartót.
Segélyhívás
A segélyhívó gomb megnyomásakor a szöveges üzenet elküldése mellett a címjegyzékben kiválasztott öt ismerőst egyenként, kihangosítva hívja fel, amíg egyikük fel nem veszi.
Segítség a segítőknek
További biztosítékként az ICE (In Case of Emergency, vészhelyzet esetén) az elsőként válaszolóknak hozzáférést biztosít a fontos névjegyekhez és orvosi információkhoz.
WhatsApp, Facebook és még sok más
Az alapvető alkalmazások, mint a Facebook és a WhatsApp már előre telepítve vannak, hogy könnyen kapcsolatban maradhass a barátaiddal és családtagjaiddal. Ráadásul 4G-képes és internetmegosztási funkciói is vannak.
Oszd meg az internetet
Fedezd fel a sebességet a 4G-vel. Megoszthatod az internetkapcsolatot barátaiddal, a családoddal vagy akár a saját táblagépeddel, így tetszés szerint nagyobb képernyőn is böngészhetsz.
Specifikáció
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 2 magos |
| Processzor sebessége | 1.1 GHz |
| RAM | 512 MB |
| Belső memória mérete | 4 GB |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 32 GB) |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | KaiOS |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 2 |
| Kijelző mérete | 2.8″ |
| Kijelző felbontása | 240 x 320 pixel |
| Kijelző típusa | TFT |
| 3D kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Nincs |
| Hátlapi kamerák száma | 1 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 2 MP |
| Autofókusz | Nincs |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB
3.5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
|
| Navigáció |
GPS
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 1500 mAh |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 104.8 mm |
| Szélesség | 54.5 mm |
| Vastagság | 18.7 mm |
| Tömeg | 118 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
Forrás: nokia.com