Nubia Red Magic 9 Pro

Snapdragon 8 Gen 3 | ICE 13.0 hűtőrendszer | AMOLED True képernyő | 6500 mAh-s kétcellás akkumulátor | 80 W gyorstöltés
Redmagic 9 Pro gamer telefon: 6,8 hüvelykes FHD+ Full AMOLED képernyő gyönyörű HD+ látvánnyal, 120 Hz-es frissítési gyakorisággal és 2480 x 1116 pixeles felbontással
A 960 Hz-es érintési mintavételezési frekvenciájával több ujjal a mobiltelefon rendkívüli teljesítményt nyújt. -Gyors érintés és precíz válaszadás, ami komoly versenyelőnyt biztosít játék közben.
A REDMAGIC 9 gaming okostelefonban a legújabb Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (Red Core 2 Pro + UFS 4.0 + LPDDR5X) van. Könnyedén játszhat kedvenc játékaival az új, közel 3,2 GHz-es órajelű CPU nyers erejével, és élvezheti a Triple-A grafikát a GPU gyors renderelő erejének köszönhetően.
A 12/16 GB RAM + 256/512 GB ROM nemcsak szórakoztató játékélményt és effektusokat biztosít, hanem nagy tárhelyet is a játékok letöltéséhez.
Ultra HD AI Quad kamera: a hátlapi kamera elemei: Samsung GN5 50MP (széles) + Samsung JN1 50MP (ultraszéles) + 2MP (makró).
Az 5G-s Android 14 és Redmagic OS 9 rendszerű okostelefon a kijelző alatti ujjlenyomat-érzékelővel és a 16 MP-es kijelző alatti kamerával is rendelkezik.
6500mAh-s akkumulátor támogatja a 80 W-os gyorstöltést.
Nubia Red Magic 9 Pro Műszaki adatlap
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa | SoC/CPU: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 GPU: Adreno 750 |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 3.3 GHz |
| RAM | 12/16 GB |
| Belső memória mérete | 256/512 GB |
| Memória bővíthető | Nem |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android 14, Redmagic OS 9 |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.8″ |
| Kijelző felbontása | 2480 x 1116 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat Gorilla Glass 5 Kijelző alá épített ujjlenyomat-olvasó |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | Van |
| Hátlapi kamera | Van |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 7680 x 4320 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 16 MP |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.0 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MP |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 50 MP |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 2 MP |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | Van |
| Wi-Fi Direct | Van |
| AirDrop | Nincs |
| DLNA támogatás | Nincs |
| Bluetooth | Van |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Infraport | Van |
| Csatlakozók | USB Type-C 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 6500 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 80 W |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
| Üzenetküldés | |
| MMS | Van |
| Van | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 164 mm |
| Szélesség | 76.4 mm |
| Vastagság | 8.9 mm |
| Tömeg | 229 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | Igen |
| Tripla SIM | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |