OnePlus Nord 5G

OnePlus Nord
- Kijelző: 6.44″ Fluid AMOLED, 90Hz, HDR10+ ; 1080 x 2400px
- Processzor: Qualcomm® Snapdragon™ 765G 5G
- Memória: 6/8/12 GB
- Tárhely: 64/128/256 GB Belső tárhely + microSD
- Előlapi kamera: 32 MP + 8 MP
- Hátlapi kamera: 48 MP Sony IMX586 + 8 MP + 5 MP + 2 MP
- Akkumulátor: 4115 mAh, Fast charging 30W
- Szoftver: Android 11, OxygenOS 11.1
Leírás
A OnePlus legújabb készüléke csúcskategóriás kamerát és lenyűgöző felhasználói élményt kínál megfizethető áron
A OnePlus Nord a csúcskategóriás OnePlus 8 készülék kamerájával érkezik, így 48 MP-es Sony IMX586 szenzor található benne f/1.75 rekeszértékkel valamint optikai képstabilizátor, ami segít az éles képek és videók elkészítésében.
A főkamera mellett egy 8 MP-es ultraszéles látószögű kamera, egy makró szenzor és egy mélységérzékelő szenzor biztosítja a változatos és figyelemre méltó végeredményt.
Az előlapi és a hátlapi kamerán is elérhető éjszakai mód, valamint a széles látószög segítségével magával ragadó éjszakai felvételeket készíthetünk.
Az éjszakai módban készülék 9 különböző képet készít, amiket pillanatok alatt egyesít, így tisztább és élénkebb felvételeket kapunk még kevés fény mellett is.
A Nord az első OnePlus készülék, ami duál előlapi kamerarendszerrel érkezik. A főkamera 32 MP-es a tökéletes szelfikért, és nagyfelbontású videók rögzítésére is alkalmas 4K-ban 60 fps-ig.
A főkamera mellett egy 8 MP-es széles látószögű kamera helyezkedik el 105 fokos látószöggel, hogy a csoportos szelfire mindenki ráférjen.
A OnePlus Nord 6,44”-es Fluid AMOLED kijelzője lenyűgöző élményt nyújt, az érintésre pedig villámgyorsan reagál. A készülék Qualcomm® Snapdragon™ 765G 5G processzorral érkezik, és elődeihez képest 30%-kal jobb grafikus teljesítményt kínál.
A 12 GB RAM-nak köszönhetően játék vagy multitasking közben is akadásmentes a használat.
Az Android 10 alapokon futó OxygenOS 10.5 számos beállítási lehetőséget kínál, és támogatja a sötét módot és a zen módot
A OnePlus Nord 4115 MAh-s akkumulátora a Warp Charge 30T technológián köszönhetően mindössze fél óra alatt feltölthető 70%-ra, és a töltés gyorsaságát az sem befolyásolja, ha közben ránézel a közösségi oldalakra vagy játszol a telefonon.
Specifikáció
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM | 8 GB |
| Belső memória mérete | 128 GB |
| Memória bővíthető | Nem |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android 11, OxygenOS 11.1 |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.44″ |
| Kijelző felbontása | 2400 × 1080 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív Fluid AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 90 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 32 MP |
| Hátlapi kamerák száma | 4 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 48 MP |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MP |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 5 MP |
| Negyedik hátlapi kamera felbontása | 2 MP |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 × 2160 @ 60 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
NFC támogatás
Bluetooth 5.1
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
5G támogatás
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
Galileo
|
| Szenzorok |
Ujjlenyomat-olvasó
Gyorsulásmérő
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Iránytű
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4115 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 30 W |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 158.3 mm |
| Szélesség | 73.3 mm |
| Vastagság | 8.2 mm |
| Tömeg | 184 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Tripla SIM | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| Teljesítmény | AnTuTu: 315641 (v8) |
Forrás: oneplus.com