Nubia Red Magic 8 Pro

- Kijelző: 6.8″ (1116 x 2480 ) Amoled, 120Hz, 1300 nit
- Processzor: Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) / Adreno 740
- Memória: 8 / 12 / 16 GB
- Tárhely: 128/256/512 GB Belső tárhely + microSD
- Előlapi kamera: 16 MP, f/2.0
- Hátlapi kamera: 50 MP, f/1.9 + 8 MP, f/2.2, 120° + 2 MP, f/2.4 makró
- Akkumulátor: 6000 mAh – Gyors töltés 65W
- Szoftver: Android 13, Redmagic OS 6
Leírás
Futurisztikus remekmű
A 8 Pro sci-fi által ihletett dizájnjával stílusosan juthat el a játék dimenziójába.
Tekintse meg gépe belső működését a mókás, áttetsző dizájn és a hátoldalon található interaktív RGB lámpák révén, amelyek ezt a játék okostelefont egy lenyűgöző remekművé varázsolják, amely a győzelemre törekszik.
Vadállat processzor
Végezzen el minden feladatot gyorsan és könnyedén eszközén.
A REDMAGIC 8 Pro rendkívül gyors, 120 Hz-es frissítési gyakorisággal rendelkezik a legújabb Snapdragon 8 Gen 2 lapkakészletnek köszönhetően, és hihetetlen, 8,5 Gbps-os működési sebességet biztosít a legfejlettebb LPDDR5X RAM által.
A tárolási és fájlok olvasási-írási sebességét a legújabb UFS 4.0 is optimalizálja, kiemelkedő 1 TB-os kapacitással és az előző generációhoz képest közel kétszeres teljesítménnyel.
Az állóképesség mestere
A REDMAGIC rendelkezik a leggyorsabban tölthető játék okostelefonnal, amely biztosítja, hogy a többiek felett maradjon. Menjen hosszú távra két 3000 mAh-s akkumulátorral, összesen 6000 mAh-s akkumulátor-élettartam és több mint egy nap tele lével.
65W
A 65 W-os gyorstöltéssel gyorsabban térhet vissza a játékhoz.
FÉNYESEBB ÉS MEGERŐSÍTETT KIJELZŐ
Korlátlan ragyogás
A továbbfejlesztett AMOLED képernyő az UDC technológia legújabb generációját használja fel, hogy több mint 2 millió pixeles vizuális ragyogást biztosítson a lélegzetelállító és homályos kilátások érdekében.
A csúcsfényerőt 1300 nitnél éri el a veretlen kijelzők érdekében, még akkor is, ha a szabadban játszik.
ICE 11.0 többdimenziós hűtőrendszer
Továbbfejlesztett hűtés a képernyő alatt elhelyezett új 10. hűtési réteggel, amely gyorsabban elvezeti a hőt, és érintésre hidegen tartja a képernyőt.
20 000 RPM, nagy sebességű turbóventilátor
A telefon hőjét a REDMAGIC új, továbbfejlesztett beépített turbóventilátorába vezetik, ahol gyorsan elfújják, és hideg levegővel helyettesítik.
Kétrétegű VC folyadékhűtő lemez
Dupla réteggel továbbfejlesztve, és most nagyobb, hogy lefedje az akkumulátort, valamint a nagy teljesítményű Snapdragon 8 Gen 2 és Red Core játékchipeket a telefon hátoldalán.
Felerősített hang nagyság
A továbbfejlesztett hangkomponens epikus akusztikát biztosít, így élvezheti minden hang éles részleteit, akár játék közben, akár videózás közbeni állásidőben. A hátsó RGB lámpák életre kelnek, és minden hanggal kölcsönhatásba lépnek a jövő érzése érdekében.
Festői részletek
Rögzítse a mindennapi élet csodálatos jeleneteit egy olyan fényképezőgéppel, amely kiegészíti a REDMAGIC 8 Pro erejét. A három kamera egyike egy 50 MP-es főlencse, kifogástalan gyenge fényviszonyok mellett, amely lehetővé teszi, hogy a nap bármely szakában varázslatos képeket készítsen a soha nem pihenő kreatív energiáért. 8 MP-es széles látószögű objektívvel és egy dedikált 2 MP-es makró objektívvel is rendelkezik a részletgazdag képtisztaság érdekében közelről.
Specifikáció
Alapvető Paraméterek |
|
| Magasság: | 163.98 mm |
| Szélesség: | 76.35 mm |
| Mélység: | 9.47 mm |
| Súly: | 228g |
| Anyag: | Fém középkeret + üveg hátlap |
| Szín: | Matt 12+256GB / Void 16+512GB |
Kijelző |
|
| Méret: | 6.8 hüvelyk FHD+ |
| Frissítési ráta: | akár 120Hz |
| Érintési mintavételezési ráta: | akár 960Hz többpontos érintés |
| Felbontás: | 1116×2480 képpont |
| Képarány: | 20:9 |
| Típus: | AMOLED |
| Fényerő: | legfeljebb 1300 nites |
| Anyag: | Corning® Gorilla® Glass |
| Színátvitel: | 100% DCI-P |
| Szín pontosság: | ?E<1 |
Hűtési Rendszer |
|
| ICE 11 Többdimenziós Hűtési Rendszer | |
| 20,000 RPM-es magas fordulatszámú turbóventilátor | |
| Hűtőlevegő-vezeték | |
| Típus: | Centrifugális ventilátor |
| Ventilátorlapátok száma: | 59 |
| Ventilátorlapátok vastagsága: | 0.1 mm |
| Tesztelt élettartam: | 30,000 óra |
| Fordulatszám: | 20,000 RPM |
| Egyéb hűtőkomponensek: | |
| Repülőgépminőségű alumíniumötvözet | |
| Szuperpuha nagy hővezető ritkaföldfém | |
| Grafén a Képernyő Alatt | |
| Összetett Grafén | |
| Rézfolia a Képernyő Alatt | |
| Szuper hővezető rézfolia | |
| Magas hővezető gél | |
Hardver |
|
| Qualcomm® Snapdragon™ 8 Gen 2 | |
| CPU-magok: | Kryo™ |
| CPU órajele: | akár 3.2 GHz |
| GPU: | Adreno™ Red Core 2 |
Tárolókapacitás* |
|
| RAM: | 12/16 GB LPDDR5X |
| ROM: | 256/512 GB UFS4.0 |
| *A tényleges memóriaterület kevesebb, és több tényezőtől függ | |
Kapcsolat |
|
| Hálózat | SIM: két nano-SIM |
| SA+NSA: | kompatibilis mind önálló, mind nem önálló módokkal |
| 2G: | GSM 2/3/5/8 |
| 3G: | WCDMA B1/2/4(1400/2100Mhz)/5/6/8/19 |
| CDMA/EVDO BC0 | |
| 4G: | TD-LTE B34/B38/39/40/41 |
| FDD-LTE B1/B2/B3/B4(1400/2100Mhz)/B5/B7/B8/B12 /B17/B18/B19/B20/B26/B28A/B28B/ B66(1400/2100Mhz) | |
| 5G NR | NSA: n41/n78//n77/n38/n7 |
| SA: n41/n78/n1/n77(3600M-4100M)/n28/n3/n7/n8/n20/n5/n66 | |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 7 802.11b/g/n/ac/ax/be (Háromsávos 2.4G, 5G, 6G) HBS támogatással |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Helymeghatározás: | GPS, AGPS |
| NFC: | Igen |
| HDMI: | Átalakító szükséges |
Kamerák |
|
| Hátlapi Kamera | Szenzorok: Samsung GN 5 érzékelő 1/1.57″ |
| Felbontás: | 50MP+8MP+2MP |
| Széles látószög: | 82°+120°+78° |
| Rekesz: | F1.88+F2.2+F2.4 |
| Képkockasebességek és felbontások: | 7680×4320@30fps,3840×2160@30fps, 3840×2160@60fps,1920×1080@30fps, 1920×1080@60fps,1280×720@30fps |
| Időfelvétel: | Igen |
| Elülső Kamera | Megapixelek: 16MP, 2. generációs képernyő alatti kamera (UDC) |
| Pixelemméret: | 1.12µm |
| Rekesz: | 2.0 |
Érzékelők |
|
| Ujjlenyomat-érzékelő | |
| G-szenzor | |
| Elektronikus iránytű | |
| Giroszkóp | |
| Közelségérzékelő | |
| Környezeti fényérzékelő | |
| Szenzor hub |
Forrás: