Samsung Galaxy M51

Samsung Galaxy M51
- Kijelző: 6.7″ (FHD+) (1080 x 2400) Super AMOLED Plus
- Processzor: Qualcomm® Snapdragon 730G
- Memória: 6 / 8 GB
- Tárhely: 128 GB Belső tárhely + microSD
- Előlapi kamera: 32 MP, f/2.0
- Hátlapi kamera: 64 MP, f/1.8 + 12 MP, f/2.2 + 5 MP, f/2.4 + 5 MP, f/2.4
- Akkumulátor: 7000 mAh
- Szoftver: Android 11, One UI 3.1
Leírás
https://www.youtube.com/watch?v=dijrPjJEPAg
INDIA ELSŐ 7000 mAh AKKUMULÁTORA
25 W-os USB C típusú gyorstöltő ~ (dobozban) 0-100% 115 perc alatt
Fordított töltés
Adja tovább a töltést menet közben egy Type C to Type C kábellel.
LEGALJASABBPROCESSZOR
Villámgyors Qualcomm® Snapdragon™ 730G
Non-stop adrenalin-löket.
LEGALJASABBJÁTÉKMENET
a Gameboosterrel és az erőteljes, többmagos processzorral, a legjobb játékélmény elérése érdekében.
LEGALJASABBKAMERA
Vezető 64MP-s Quadkamera ^ Sony IMX682 érzékelővel
LEGALJASABBLIKE
a pro funkciók sokoldalúságával
LEGALJASABBPILLANATOK
Akár 10 fénykép és videó egyetlen kép készítésével.
LEGALJASABBSELFIEK
32 megapixeles elülső SONY IMX616 kamera szenzorokkal egyszeri felvétel – több kimenet
LEGALJASABBKIJELZŐ
Magával ragadó 16,95 cm (6,7 ”) sAMOLED Plus, infinity-O kijelző
LEGALJASABBFILMEK
A Widevine L1 tanúsítvánnyal, amely hozzáférést biztosít a szórakozás világához.
LEGALJASABBKÜLSŐ
Vékony 9,5 mm-es kivitel, súlya 213 g. Prémium kivitel lenyűgöző színekkel.
Specifikáció
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.2 GHz |
| RAM | 6 / 8 GB |
| Belső memória mérete | 128 GB |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.7″ |
| Kijelző felbontása | 2340 × 1080 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacítív Super AMOLED Plus |
| 3D kijelző | Nem |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 32 MP |
| Hátlapi kamerák száma | 4 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 64 MP |
| Második hátlapi kamera felbontása | 12 MP |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 5 MP |
| Negyedik hátlapi kamera felbontása | 5 MP |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 × 2160 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
NFC támogatás
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
3.5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
Galileo
|
| Szenzorok |
Ujjlenyomat-olvasó
Gyorsulásmérő
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Iránytű
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 7000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 25 W |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 163.9 mm |
| Szélesség | 76.3 mm |
| Vastagság | 9.5 mm |
| Tömeg | 213 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
Forrás: samsung.com