Ulefone Armor 9 Flirt

Ulefone Armor 9 Flirt
- Kijelző: 6.3″ FHD+ (2340 x 1080) LCD
- Processzor: Helio P90
- Memória: 8 GB
- Tárhely: 128 GB Belső tárhely + microSD 2TB max
- Előlapi kamera: 8 MP LPDDR4x
- Hátlapi kamera: 64 MP Samsung ISOCELL Bright GW1
- Akkumulátor: 6600mAh
- Szoftver: Android 10
Leírás
Az UleFone Armor 9 telefon képernyője és kamerája
Ez a hatalmas 6,3″ átmérőjű kijelző csepp alakú kivágással és kellemes FullHD felbontással rendelkezik.
Bármilyen tartalmat képes makulátlanul ábrázolni. Legnagyobb előnye, hogy a közismert IPS technológiára épül, amely kiváló színeket és jó betekintési szöget biztosít.
UleFone Armor 9 okostelefon négy lencsés kamerája, 64 Mpx. Olyan kompromisszumok nélküli fényképek és videókat készíthetsz vele, amelyek vetekedni fognak a digitális fényképezőgépek minőségével.
A gyors autofókusz számottevően javítja a képminőséget.
Egy kis praktikus LED dióda plusz fényt biztosít ha kell. A szelfik rajongói módfelett elégedettek lesznek a(z) 8 Mpx felbontású előlapi kamerával.
Ez a konkrét modell egyetlen széles látószögű lencsét kapott.
Az okostelefonba egyszerre két SIM kártya is behelyezhető, de a második a memóriakártya helyére megy.
A belső memória mérete könnyen bővíthető egy MicroSD kartyával.
Az UleFone Armor 9 okostelefon adatainak biztonságáról az ujjlenyomat-olvasó gondoskodik.
A hatékony arcfelismerő technológia lehetővé teszi a mobiltelefon feloldását, méghozzá jelszó vagy minta nélkül.
A speciális SOS funkcióval egyszerűen hívhatsz segítséget. Az NFC interfész lehetővé teszi az érintés nélküli fizetést.
Az úgynevezett OTG („On The Go„) technológia támogatásával pendrive-ot vagy külső merevlemezt is csatlakoztathatunk telefonunkhoz.
A WiFi-s internet kapcsolat és az alkalmazásokhoz szükséges érzékelők pedig alapfelszereltségnek számítanak.
Specifikáció
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.2 GHz |
| RAM | 8 GB |
| Belső memória mérete | 128 GB |
| Memória bővíthető | Igen max. 2TB |
| Memóriakártya típusa | microSD |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android 10 |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.3″ |
| Kijelző felbontása | 2340 × 1080 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 8 MP |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 64 MP Samsung |
| Második hátlapi kamera felbontása | 2 MP |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 1920 × 1080 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
NFC támogatás
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
3.5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
Galileo
|
| Szenzorok |
Ujjlenyomat-olvasó
Gyorsulásmérő
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Iránytű
Barométer
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 6600 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 18 W |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 168.2 mm |
| Szélesség | 82 mm |
| Vastagság | 15 mm |
| Tömeg | 320 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Tripla SIM | Nem |
| Cseppálló | Igen |
| Vízálló | Igen |
| Porálló | Igen |
| Ütésálló | Igen |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
Forrás: ulefone.com