Xiaomi Black Shark 2

Xiaomi Black Shark 2
A Black Shark legfrissebb gamer okostelefonja megérkezett. A Black Shark 2 egyesíti az első generáció, és a Helo formajegyeit, valamint megkapta 2019 legerősebb hardverét. A végeredmény egy egyedi dizájn, brutális teljesítménnyel. Ezzel a kezedben biztosan a figyelem középpontjába kerülsz.
Technikai adatok:
- Kijelző: 6.39″ TrueView AMOLED, 430 nit
- Processzor: Qualcomm SDM855 Snapdragon 855
- Memória: 8/12 GB RAM, 128/256 GB tárhely
- Hátlapi kamera: 48 (f/1.8) + 12 MP (f/2.2); Videó: 2160p@30fps
- Előlapi kamera: 20 MP (f/2.0) HDR; Videó: 1080p@30fps
- Akkumulátor: Li-Ion 4000 mAh, 27W/4.8A Quick Charge
- IP védelem: nincs
- Szoftware: Android 9.0 (Pie)
Leírás
Közvetlen kapcsolatú folyadékhűtés 3.0
Innovatív folyadékhűtési technológiánkat a következő szintre emeltük: a Mille-Feuille teljes területű folyadékhűtő segítségével. A Black Shark 2-ben – a Helo után másodikként – alkalmazott, egyedülálló, közvetlen kapcsoltú, többrétegű folyadékhűtő rendszer, teljes lefedettséget biztosít.
Agresszív mód
A zászlóshajó hardverrel, és optimalizált szoftverrel a Black Shark 2 kiváló játékot nyújt a dobozból kivéve. Ha az alap beállítás nem elég számodra, engedélyezd a Ludicrous módot a maximális teljesítmény eléréséhez. Tapasztald meg, milyen simán fut bármely játék akadás nélkül.
Specifikáció
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.84 GHz |
| RAM | 6/8 GB |
| Belső memória mérete | 128/256 GB |
| Memória bővíthető | Nem |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.39″ |
| Kijelző felbontása | 2340 × 1080 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív AMOLED |
| 3D kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 20 MPx |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Hátlapi kamera felbontása | 48 MPx |
| Másodlagos hátlapi kamera felbontása | 12 MPx |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 × 2160 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
GPS
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 4000 mAh |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 163.6 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Vastagság | 8.8 mm |
| Súly | 205 g |
Funkciók |
|
| Dual sim | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.84 GHz |
| RAM | 8 GB |
| Belső memória mérete | 128 GB |
| Memória bővíthető | Nem |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.39″ |
| Kijelző felbontása | 2340 × 1080 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív AMOLED |
| 3D kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 20 MPx |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Hátlapi kamera felbontása | 48 MPx |
| Másodlagos hátlapi kamera felbontása | 12 MPx |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 × 2160 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
GPS
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 4000 mAh |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 163.6 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Vastagság | 8.8 mm |
| Súly | 205 g |
Funkciók |
|
| Dual sim | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
Forrás: global.blackshark.com