Xiaomi Black Shark

| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.8 GHz |
| RAM | 8 GB |
| Belső memória mérete | 128 GB |
| Memória bővíthető | Nem |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 5.99″ |
| Kijelző felbontása | 2160 × 1080 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| 3D kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 20 MPx |
| Hátlapi kamera felbontása | 12 MPx |
| Dupla hátlapi kamera | Van |
| Tripla hátlapi kamera | Nincs |
| Másodlagos hátlapi kamera felbontása | 20 MPx |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 3840 × 2160 @30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
GPS
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 4000 mAh |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 161.6 mm |
| Szélesség | 75.4 mm |
| Vastagság | 9.3 mm |
| Súly | 190 g |
Funkciók |
|
| Dual sim | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| Ujjlenyomat-olvasó | Van |
A Black Shark az első olyan mobiltelefon ugyanezen a márkanéven, amely mögött a kiemelkedően sikeres kínai gyártó, a Xiaomi áll. Ezzel a készülékkel igazán elmerülhetsz a játékok tengerének mélységeiben.
A Black Shark egy speciális gamer okostelefon, amelyhez gamepad is csatlakoztatható. A terméken egyértelműen felismerhető a Razer inspirációja, hátlapján ugyanis gyönyörű, modern zöld mintázat található.
A készülék fekete és ezüst színekben lesz elérhető. A lapkakészlet hűtéséről folyadék gondoskodik, amely minden bizonnyal jó szolgálatot tesz az igényes játékok során. A nagyteljesítményű akkumulátor és a kiváló hardver a készülék alapvető felszereltségének részét képezi.
A Black Shark mobiltelefon előnyei
- Speciális gamer okostelefon
- Sima modern design
- Gyors nyolcmagos processzor és nagykapacitású memória
- Nagy mennyiségű adatterület
- Hátlapi kettős fényképezőgép és csúcskategóriás kamera
- Hosszú élettartam és gyors töltés
- Csatlakoztatható gamepad
Alaposan nézd meg a cápa fogát
A hatalmas, 5.99″-es kijelző 2,160 x 1,080 pixeles felbontása és IPS technológiája valósághű és gyönyörű színeket jelenít meg. A erőteljes, nyolcmagos Snapdragon 849 processzorral rendelkező Black Shark telefon kétféle kiszerelésben választható: 6 GB tárhely 64 GB RAM-mal, vagy 8 GB tárhely 128 GB RAM-mal, így a nagyobb játékok miatt sem kell aggódnod. A nagyteljesítményű, 4000 mAh-s akkumulátor kiváló működési időt biztosít, töltés esetén pedig jó hasznát fogod venni a gyorstöltés támogatásnak.
A csúcskategóriás kamerák szintén említésre méltóak, a készülék hátoldalán ugyanis 12 + 20 MPx-es duál kamera található f / 1.8 kiváló rekeszértékkel, az előlapon pedig egy 20 megapixeles, maximum f / 2.2 rekeszértékű kamera virít.
Forrás: www.mi.com, internet