Xiaomi Mi 10T Pro

Xiaomi 10T Pro 5G
- Kijelző: 6.67″ FHD+ 2400 × 1020px – 144Hz
- Processzor: Qualcomm® Snapdragon™ 865 5G
- Memória: 8 GB
- Tárhely: 128/256 GB Belső tárhely
- Előlapi kamera: 20 MP
- Hátlapi kamera: 108MP-es MI kamera (f/1.7) + OIS – 13MP Nagylátószögű és 5MP makró lencse
- Akkumulátor: 5000mAh
- Szoftver: Android 10
Leírás
Mi 10T Pro – Ébreszd fel a kreativitásod!
Készülj fel a lenyűgözű közeli felvételekre a kategóriameghatározó 108MP-es ultranagy felbontással!
A Xiaomi forradalmi szerepe a 108MP-es kameraszegmensben megkérdőjelezhetetlen. Ezt az örökséget a Mi 10T Pro optikai képstabilizátorral és 8K-s videorögzítéssel folytatja tovább, és egyben emeli új szintre. A meglévő technológiákra épülő új kamerafunkciók sora továbbá a Fotó- és videóklón, a Hosszú expozíciós mód, a Time-lapse szelfi, az Időzített sorozatfelvétel és a Dual video lehetőségekkel bővült a mind a felvételre, mind az utómunkára vonatkozó teljes kreatív szabadság jegyében.
Minden tekintetben gördülékeny: 144Hz-es AdaptiveSync TrueColor kijelző:
Elérkezett az idő, hogy a fotóid pont olyan élettel teliek legyenek, mint a valóságban! A Mi 10T Pro az okostelefon-piac egyik legjobb kijelzőjével büszkélkedhet. 144Hz-es frissítési rátán túl a készülék automatikusan vált a frekvenciát a megjelenített tartalomhoz igazodva: a filmek (48Hz), tv-sorozatok (50Hz) és a streamelt tartalmak (30Hz) nézése, a közösségi média (60Hz) és a mobiljátékok (144Hz) használata közben mindig a lehető legjobb felhasználói élményben lesz részed annak ellenére, hogy a készülék mindeközben jelentős energiát is megtakarít. Sőt, a szemkímélés érdekében az Olvasó mód 3.0 a valós papír textúrájának visszaadására is képes, a MEMC funkcióval (dinamikus képminőség-kompenzáció) pedig a legakciódúsabb jelenetek nézése közben sem maradsz le semmiről.
Qualcomm® Snapdragon™ 865:
turbózd fel a benned rejlő kreatív géniuszt!
A legmodernebb Qualcomm® Snapdragon™ 865 lapkakészletnek köszönhetően a Mi 10T Pro lehengerlő hatékonysággal, teljesítménnyel, és 5G-kapcsolatottal robban be a felsőkategóriás okostelefonok piacára. Az 5G-sávszélességek széles palettája több különböző hálózattal és helyszínnel is kompatibilis, míg a Qualcomm® Adreno™ 650 GPU PC-szintű játékélményt biztosít.
5,000mAh-s (typ) akkumulátor, 33W-os gyorstöltés:
Végezetül egy okostelefon, amely még nálad is jobban bírja. A Mi 10T Pro az egyik legnagyobb, egy megdöbbentő 5,000mAh-s, akkuval büszkélkedhet a veresenytársak között. A villámgyors töltésről pedig az innovatív MMT-technológia (Middle Middle Tab technology) és a lehengerlő sebességű, egyedi tervezésű 33W-os vezetékes gyorstöltés gondoskodik – amelyet természtesen a készülék dobozában érkező, 33W-os gyorstöltő egészít ki.
Specifikáció
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.84 GHz |
| RAM | 8 GB |
| Belső memória mérete | 128 GB |
| Memória bővíthető | Nem |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.67″ |
| Kijelző felbontása | 2400 × 1080 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| 3D kijelző | Nem |
| Képfrissítési frekvencia | 144 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 20 MP |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 108 MP |
| Második hátlapi kamera felbontása | 13 MP |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 5 MP |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 7680 × 4320 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Nincs |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
NFC támogatás
Bluetooth
Infraport
|
| Csatlakozók |
USB Type-C
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
5G támogatás
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
Galileo
QZSS
|
| Szenzorok |
Ujjlenyomat-olvasó
Gyorsulásmérő
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Iránytű
Barométer
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezeték nélküli töltés | Nincs |
| Gyorstöltés | Fast charging 33W, Power Delivery 3.0 |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 165.1 mm |
| Szélesség | 76.4 mm |
| Vastagság | 9.3 mm |
| Tömeg | 218 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Nem |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| AnTuTu (v8) | 563 961 |
Forrás: xiaomi.com