Xiaomi Redmi 7A

Xiaomi Redmi 7A
A legkisebb és legolcsóbb Redmi modell 2019-ben.
A Redmi sorozat legkisebb, és legolcsóbb tagja a MIUI rendszerrel 2019-ben. Ideális munkához, második telefonnak, gyermekek, vagy idősek számára.
- Snapdragon 439 nyolcmagos processzor
- 5.45”-es HD+ kijelző
- 4000mAh nagy akku, 2 napos aktív üzemidővel
- 12MP-es főkamera Sony IMX486 szenzorral, AI támogatással, PDAF fókusszal
- 5MP-es szelfi kamera arcszépítő funkcióval, és AI arcfeloldással
- 1080p vidók rögzítése
- 2GB RAM
- 256GB-ig bővíthető háttértár
- Dupla nano SIM + dedikált microSD kártyahely
- Dupla VoLTE támogatás
- FM rádió
Leírás
A Xiaomi Redmi 7A 2GB/16GB Dual SIM kártyafüggetlen okostelefon, matt kék 5,45 inch képátlóval rendelkezik, ennek köszönhetően tökéletes harmóniát teremt a látvány és a kényelem között. A fejlett innovatív megoldásokkal rendelkező kijelzője hibátlan és részletgazdag képi megjelenéssel szolgál, testhezálló kialakítása pedig kényelmes használatot biztosít.
A 8 magos processzor kellő dinamizmust biztosít a telefonnak. A hosszas várakozások és akadozások ideje lejárt. A telefon 2,0 GHz-en ketyegő processzorra zökkenőmentes felhasználást, és gyors működést tesz lehetővé. Minden programot és alkalmazást zökkenőmentesen futtathatunk, semmi sem szab határt a zavartalan használatnak.
A 12 megapixeles hátlapi kamera segítségével professzionális minőségben rögzíthetjük az életünk legszebb pillanatait, az előlapi kamera pedig nemcsak videótelefonáláshoz alkalmas, hanem részletgazdag szelfik készítésére is. A Xiaomi Redmi 7A 2GB/16GB Dual SIM kártyafüggetlen okostelefon, matt kék készítői a fényképezés szerelmeseire is gondoltak – a készülékkel profi fotósokat megszégyenítő minőségű képeket készíthetünk. Legyen szó akár borús időről, akár éjjeli fényekről, a készülék gyönyörű kontrasztokat örökít meg.
A készülék 16 GB tárhellyel rendelkezik, ennek köszönhetően rengeteg képnek és zenefájlnak, sőt videó anyagnak is jut szabad tárkapacitás. A jelentős mennyiségű médiafájl mellett, nagyobb rendszerigényű játékok is gond nélkül elférnek a készüléken. Nem kell folyton törölgetnünk a már nem használt alkalmazásokat, a lementett fotókat és hangfájlokat – a telefonhasználat kényelmesebb, mint valaha!
A Xiaomi Redmi 7A 2GB/16GB Dual SIM kártyafüggetlen okostelefon, matt kék kiváló ár-érték arányával, megnövelt hardveres képességeivel, megbízható akkumulátorával, gyönyörű kijelzőjével és számos innovatív megoldásával felkelti az érdeklők figyelmét. A letisztult formatervezésének köszönhetően azok számára is nagyszerű választást jelent, akik számára kiemelt jelentőséggel bír a készülék külalakja.
Specifikáció
Műszaki jellemzők |
|
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| RAM | 2 GB |
| Belső memória mérete | 32 GB |
| Memória bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 256 GB) |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 5.45″ |
| Kijelző felbontása | 1440 × 720 pixel |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| 3D kijelző | Nem |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
Kamera |
|
| Fényképező | Van |
| 3D kamera | Nem |
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 5 MPx |
| Hátlapi kamerák száma | 1 |
| Első hátlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 1920 × 1080 @ 30 fps |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Kommunikációs csatornák |
|
| Adatátvitel |
Wi-Fi
Wi-Fi Direct
Bluetooth
|
| Csatlakozók |
USB
3,5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4000 mAh |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 146.3 mm |
| Szélesség | 70.4 mm |
| Vastagság | 9.6 mm |
| Tömeg | 165 g |
Funkciók |
|
| Dual sim | Igen |
| Tripla sim | Nem |
| Cseppálló | Igen |
| Vízálló | Nem |
| Porálló | Nem |
| Ütésálló | Nem |
| MP3/WMA/AAC csengőhang | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
| Hardware Modem | Van |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nincs |
Forrás: xiaomi.hu