
Xbox Series X és Xbox Series S konzol műszaki adatok
•2 perc olvasás

Xbox Series X műszaki adatok
| PROCESSZOR | |
| CPU | 8X mag @ 3,8 GHz (3,66 GHz egyidejű többszálúsággal), egyedi Zen 2 CPU |
| GPU | 12 TFLOP, 52 CU @1,825 GHz, egyedi RDNA 2 GPU |
| SOC | mérete 360,45 mm2 |
| Feldolgozás | 7 nm-es továbbfejlesztett |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY | |
| Memória | 16 GB GDDR6 320 bites busz |
| Memória sávszélessége | 10GB @ 560 GB/s, 6GB @ 336 GB/s. |
| Belső tárhely | 1TB egyedi NVME SSD |
| I/O átviteli sebesség | 2,4 GB/s (nyers), 4,8 GB/s (tömörített, egyedi hardverkibontási blokkal) |
| Bővíthető tárhely | Az Xbox Series X|S konzol által támogatott 1 TB-os Seagate bővítőkártya pontosan egyezik a belső tárolóval (külön vásárolható meg). USB 3.1 külső merevlemez támogatása (külön vásárolható meg). |
| VIDEÓFUNKCIÓK | |
| Játékfelbontás | Valódi 4K |
| Nagy dinamikatartomány | Akár 8K HDR |
| Optikai meghajtó | 4K UHD Blu-Ray |
| Célteljesítmény | Akár 120 kép/mp képkockasebesség |
| HDMI-funkciók | Automatikus alacsony késésű mód. HDMI változó frissítési gyakoriság. AMD FreeSync. |
| HANG | |
| Dolby Digital 5.1, DTS 5.1, Dolby TrueHD és Atmos, Akár 7.1 L-PCM | |
| PORTOK ÉS CSATLAKOZTATHATÓSÁG | |
| HDMI. 1x HDMI 2.1 port | |
| USB. 3x USB 3.1 Gen 1 port | |
| Vezeték nélküli. 802.11ac kettős átviteli mód | |
| Ethernet. 802.3 10/100/1000 | |
| Tartozék rádió. Dedikált kettős átviteli módú Xbox vezeték nélküli rádió. | |
| KIALAKÍTÁS | |
| Méretek | 15,1 cm × 15,1 cm × 30,1 cm |
| Tömeg | 4,5 kg. |

Xbox Series S műszaki adatok
| PROCESSZOR | |
| CPU | 8X mag @ 3,6 GHz (3,4 GHz egyidejű többszálúsággal), egyedi Zen 2 CPU |
| GPU | 4 TFLOPS, 20 CU @1,565 GHz, egyedi RDNA 2 GPU |
| SOC mérete | 197,05 mm2 |
| MEMÓRIA ÉS TÁRHELY | |
| Memória | 10 GB GDDR6 128 bites busz |
| Memória sávszélessége | 8GB @ 224 GB/s, 2GB @ 56 GB/s. |
| Belső tárhely | 512 GB egyedi NVME SSD |
| I/O átviteli sebesség | 2,4 GB/s (nyers), 4,8 GB/s (tömörített, egyedi hardverkibontási blokkal) |
| Bővíthető tárhely | Az Xbox Series X|S konzol által támogatott 1 TB-os Seagate bővítőkártya pontosan egyezik a belső tárolóval (külön vásárolható meg). USB 3.1 külső merevlemez támogatása (külön vásárolható meg). |
| VIDEÓFUNKCIÓK | |
| Játékfelbontás | 1440p |
| Célteljesítmény | Akár 120 kép/mp képkockasebesség |
| HDMI-funkciók | Automatikus alacsony késésű mód. HDMI változó frissítési gyakoriság. AMD FreeSync. |
| HANG | |
| L-PCM, akár 7.1 | |
| Dolby Digital 5.1 | |
| DTS 5.1 | |
| Dolby TrueHD és Atmos | |
| PORTOK ÉS CSATLAKOZTATHATÓSÁG | |
| HDMI. 1x HDMI 2.1 port | |
| USB. 3x USB 3.1 Gen 1 port | |
| Vezeték nélküli. 802.11ac kettős átviteli mód | |
| Ethernet. 802.3 10/100/1000 | |
| Tartozék rádió. Dedikált kettős átviteli módú Xbox vezeték nélküli rádió | |
| KIALAKÍTÁS | |
| Méretek | 6,5cm x 15,1 cm x 27,5cm |
| Tömeg | 1,93 kg |



